آزادی ۷ زندانی واجد شرایط در ندامتگاه دزفول


ایسنا/ خوزستان در بازدید از زندان دزفول دستور آزادی ۷ زندانی واجد شرایط از ندامتگاه صادر شد.

علی دهقانی در بازدید از زندان دزفول، حضور در زندان و بازدید از ندامتگاه ها و ارتباط چهره به چهره با زندانیان را از اولویت های مهم دادگستری استان و در راستای منویات قوه قضائیه عنوان کرد. . تحول قوه قضائیه را معرفی و تاکید کرد: استفاده از توانمندی های مکانیزه در راستای فرآیندهای الکترونیکی، توسعه استفاده از صحافی الکترونیکی برای زندانیان واجد شرایط، کاهش ورودیه به زندان ها با رویکرد سلب آزادی در صدور احکام و فرآیند کنترل هدف‌گیری و کاهش جمعیت کیفری نیز رویکرد مهمی است که در راستای این سیاست‌ها برخورد قاطع با مجرمان خاص-خشن و حرفه‌ای و حفظ امنیت و آسایش مردم در مواجهه با مجرمان حرفه‌ای را با جدیت دنبال می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل زندان های خوزستان، وی همچنین بر لزوم بکارگیری حداکثری محکومان تاکید کرد و گفت: توصیه ما به مراجع قضایی این است که برای اجرای سیاست اشتغال حداکثری زندانیان با مجموعه زندان همکاری حداکثری داشته باشند. “.

علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان به مدت دو ساعت از زندان دزفول بازدید و از نزدیک با زندانیان دیدار و به مشکلات و درخواست های پرونده آنها گوش فرا داد.

در این جلسه که با حضور پروین مدیرکل زندانهای استان برگزار شد، رئیس دیوان عدالت استان خوزستان در مجموع با حدود صد نفر از زندانیان دیدار و پس از استماع درخواستها و مشکلات رسیدگی به امور کیفری آنان، ارائه نمود. دستورات لازم به مراجع قضایی جهت رسیدگی. به موارد فوق تذکر دهید.

همچنین با دستور رئیس کل دادگستری خوزستان 7 نفر از زندانیان واجد شرایط پس از رسیدگی به پرونده و اقدامات قضایی و قانونی از زندان آزاد و به آغوش خانواده و جامعه بازگشتند.

وی گفت: رئیس کل دادگستری استان خوزستان و هیئت همراه در ادامه از بندهای زندان به ویژه درمانگاه تازه ایجاد شده بازدید کردند که به زودی با حضور رئیس سازمان زندان ها افتتاح و به بهره برداری می رسد. در برنامه های تحول و تعالی این گروه در محوطه زندان حضور داشتند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.