آزادی 8 زندانی جرائم غیرعمد از ابتدای سال در همدان / دستگیری 5 زن به دلیل مشکلات مالی


ایسنا/ همدان مدیر ستاد دیه استان همدان از آزادی 275 زندانی جرایم غیرعمد در سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت زندانی آزاد شده اند.

به گزارش ایسنا، یدالله روحانی منش 27 فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت بدنی ستاد دیه استان همدان به دلیل گسترش تاج کاهش یافته است اما با کمک رسانه ها در سال 275 آزادی داشتیم. گذشته. .

روحانی منش با بیان اینکه مردم تلاش می کنند و به خوبی کمک می کنند، افزود: امیدواریم در ماه مبارک رمضان تا عید سعید غدیر خم 50 زندانی آزاد شوند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در این شرایط بتوانیم خروجی خوبی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشیم.

مدیر ستاد دیه استان همدان با اشاره به دستگیری زنان به دلیل جرائم غیرعمد در استان همدان گفت: در حال حاضر پنج زن در استان به دلیل جرائم غیرعمد دستگیر شده‌اند و شما در تلاش برای آزادی بقیه زنان هستید.

روحانی منش ادامه داد: دو نفر از این خانم ها بدهی سنگینی دارند و دو نفر دیگر تلاش کرده اند که در زندان نیستند و قطعا آزاد خواهند شد.

وی با بیان تحویل گل در 29 فروردین گفت: فردا شب بعد از سه سال با رعایت پروتکل های بهداشتی گل داریم و امیدواریم در ماه مبارک رمضان برطرف شود.

مدیر عامل ستاد دیه استان همدان ادامه داد: 23 ماه رمضان در زورخانه پوریای ولی گلباران داریم و استاندار هم قول داد بعد از ماه رمضان در تالار شهدا گلباران شود.

روحانی منش با اشاره به اینکه سال گذشته 275 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شدند، گفت: این افراد 71 میلیارد تومان بدهی داشتند که 12 میلیارد و 835 میلیون مورد بخشودگی، 46 میلیارد پذیرش و 11 میلیارد یارانه ستاد دیه بوده است. “

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد 11 نفر زن و 264 نفر مرد بودند و از ابتدای سال تاکنون هشت نفر آزاد شده اند و پیش بینی می کنیم تا عید قربان و غدیر خم 50 نفر آزاد شوند.

مدیر ستاد دیه استان همدان با بیان اینکه 222 نفر در استان به دلیل جرائم غیرعمد بازداشت هستند، گفت: حداکثر بدهی 12 میلیارد است که 11 سال حبس و 9 میلیارد سال است و امیدواریم این مدت آزاد شویم. سال

روحانی منش در خصوص جرایم این افراد گفت: مشکلات در سال های اخیر افزایش یافته و شرکت هایی که به گروه های عام المنفعه کمک مالی کرده اند به دلیل نوسانات اقتصادی بدهکار شده اند و از سوی دیگر ضمانت مالی افراد نیز مشکلاتی را ایجاد کرده است. در این رابطه.”

وی ادامه داد: در سال 98 در مجموع 32 میلیارد تومان برای آزادی 300 نفر هزینه شده است اما اکنون 75 میلیارد تومان برای 275 نفر هزینه شده است.

مدیر ستاد دیه استان همدان تاکید کرد: افرادی که بدهی جزئی داشتند سریعا وارد عمل می شوند تا دستگیر نشوند و در صورت اطلاع در کمترین زمان ممکن به ارقام زیر 30 میلیون تومان می رسیم. “

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد

ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.