آماده سازی 10 هزار صندلی برای ناوگان مسافربری عمومی خراسان شمالی برای اجرای طرح نوروزی


ایسنا/ خراسان شمالی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان دو نورته از آماده سازی 10 هزار صندلی برای ناوگان مسافربری عمومی در این استان برای اجرای طرح نوروزی خبر داد.

سعید سبحانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه طرح نوروزی از 25 اسفند آغاز و تا 15 فروردین سال آینده ادامه دارد، اظهار کرد: 775 ناوگان عمومی برون شهری برای جابجایی مسافران نوروزی در این استان آماده شده است.

وی افزود: در طرح نوروزی 157 اتوبوس، 245 مینی بوس و 373 خودروی سواری به مسافران خدمات رسانی می کنند.

سبحانی در خصوص فروش بلیت حمل و نقل نیز اظهار داشت: پیش فروش بلیت های نوروزی به صورت پیش فرض آغاز شده و تا سقف 50 درصد ظرفیت ناوگان پیش فروش بلیت انجام می شود.

وی ادامه داد: البته پیش فروش بلیت های نوروزی از دهم اسفندماه آغاز شد و هم اکنون بلیت ها به صورت حضوری و پیش فرض به فروش می رسد.

مسئول کرایه ناوگان مسافربری عمومی حومه همچنین بیان کرد: هنوز هیچ افزایش قیمتی برای کرایه ها اعلام نشده است اما رانندگان در اجرای طرح نوروزی به دنبال افزایش قیمت هستند.

وی خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا، رانندگان وسایل نقلیه عمومی شهری به شدت آسیب دیده اند و با 80 درصد ظرفیت خدمات رسانی کرده اند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی ادامه داد: از سوی دیگر در طرح نوروزی رانندگان دست خالی کار می کنند یعنی در ابتدای طرح از بجنورد تردد کردند. به تهران بدون مسافر تا زمان جابجایی مسافران به استان و در پایان پروژه، مسافران از استان به تهران منتقل و از تهران بدون مسافر به بجنورد بازگردند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.