آمار نویدکیا و مجیدی در جدال استقلال – سپاهان


محرم نویدکیا و فرهاد مجیدی در سال های اخیر عملکرد متفاوتی در تقابل سپاهان و استقلال داشته اند.

به گزارش ایسنا، لیگ برتر فوتبال ایران از روز سه شنبه پس از حدود یک ماه تعطیلی کار خود را آغاز می کند. 6 هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده و تیم های مختلف برای قهرمانی و بقا در این رقابت ها به مصاف هم می روند.

تیم فوتبال استقلال پس از حذف در رقابت های جام حذفی، کار خود را برای حضور در بازی های باقی مانده لیگ برتر آغاز کرد و چند روزی است که تمرینات خود را در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز کرده و تا به اینجا 2 بازی دوستانه انجام داده است. از سوی دیگر تیم سپاهان چندی پیش از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بیرون آمد که این دیدار نیز با ناکامی شاگردان نوید کیا به پایان رسید و این تیم از صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان بازماند.

دو تیم استقلال و سپاهان در مرحله اول از 6 بازی پایانی این فصل لیگ برتر، چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه از ساعت 18:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر می روند. شاگردان مجیدی تاکنون با 56 امتیاز در جایگاه نخست رقابت های لیگ برتر قرار دارند و سپاهان با 45 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

تقابل این دو تیم باعث شد نگاهی به عملکرد مربیان اصلی این دو تیم یعنی فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا در تقابل استقلال و سپاهان بیندازیم. استقلال و سپاهان در مجموع 79 بار مقابل هم قرار گرفته اند که استقلال 30 برد، 20 بازی مساوی کرده و زردپوشان اصفهانی 29 برد داشته اند. بیشترین بردهای متوالی در این بازی ها متعلق به سپاهان است. این تیم در سال های 81 تا 82 موفق شد در 5 بازی متوالی در مسابقات مختلف آبی های پایتخت را شکست دهد.

فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا در تقابل های استقلال و سپاهان بازی های متفاوتی داشتند و در دوران بازیگری خود در چند بازی به میدان رفتند. تحلیل های آماری نشان می دهد نویدکیا در گلزنی موفق تر از مجیدی بوده است. سرمربی سپاهان در مدت حضورش در سپاهان 5 بار دروازه استقلال را باز کرد و فرهاد مجیدی موفق شد در این درگیری ها سه گل به ثمر برساند.

نویدکیا و مجیدی در تمرینات تیم های سپاهان و استقلال آمار متفاوتی از خود به جای گذاشتند. نویدکیا به عنوان سرمربی سپاهان سه بار مقابل استقلال به میدان رفت، دو بازی با برتری زردپوشان اصفهانی و یک بازی با شکست به پایان رسید.

مجیدی همچنین 4 بار روی نیمکت استقلال مقابل سپاهان به میدان رفت که 3 بازی با پیروزی و یک بازی با پیروزی زردپوشان اصفهانی همراه بود. فرهاد مجیدی و محرم نویدکیا به عنوان سرمربی تیم های سپاهان و استقلال دو تقابل با هم داشتند که هر دو مربی یک برد داشتند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.