اتوبوس های دو طبقه گردشگری در شیراز راه اندازی می شود


ایسنا/ فارس پس از انعقاد و تبادل تفاهم نامه بین مجموعه مدیریت شهری شیراز و شرکت سرمایه گذاری خصوصی، اتوبوس های توریستی دو طبقه از سال جدید در این کلانشهر فعال می شود.

طی انعقاد تفاهم نامه ای بین شهرداری شیراز و سرمایه گذار بخش خصوصی مقرر شد از ابتدای سال 1402 با هدف کمک به توسعه گردشگری از طریق ایجاد و توسعه زیرساخت های حمل و نقل، گردشگران دو طبقه. اتوبوس ها در این کلانشهر راه اندازی و فعال شدند.

هادی شهدوست شیرازی معاون حمل و نقل و ترانزیت شهرداری شیراز نیز در این جلسه با اشاره به محدودیت های ترافیکی به ویژه در ایام خاص و لزوم تسهیل در دسترسی گردشگران به اماکن زیارتی و سیاحتی گفت: باید روش حمل و نقل نوینی در نظر گرفته شود. ایجاد شد و ظرفیت حمل و نقل فعلی افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرستان شاهرود، ما به عنوان اولین کلان شهر و شهر نیازمند زیرساخت های زیارتی و سیاحتی باید قابلیت های حمل و نقل جدیدی را وارد کنیم و اتوبوس سیاحتی با توجه به اقلیم شیراز و در آینده یکی از قابلیت های حمل و نقل است. همانطور که گفته شد، ما با توجه به شرایط به سمت سایر قابلیت ها خواهیم رفت.

معاون حمل و نقل و ترانزیت شهرداری شیراز گفت: شهرداری شیراز در حوزه های اقتصادی و مالی، حمل و نقل، ترانزیت و فرهنگی تعامل مستمر و چند جانبه ای داشته و برای ایجاد این جدید با وزارت گردشگری و سرمایه گذاری بخش خصوصی رایزنی کرده است. وسیله حمل و نقل

محمد حسین پور مدیر شرکت آسان تور کیش نیز گفت: با ارائه روش حمل و نقل گردشگران از حجم بالای ترافیک و نیاز به پارکینگ مسافران کاسته می شود که این پروژه تجربه موفقی را به اثبات رسانده است. در جزیره کیش».

وی گفت: پس از تکمیل قرارداد، ابتدا اتوبوس های دو طبقه گردشگری لازم را در صورت وجود زیرساخت های لازم، طبق استانداردهای جهانی سفارش خواهیم داد و امیدواریم با تکمیل نقشه داده ها و زیرساخت ها، این حالت جدید حمل و نقل تا نوروز 1402 در شیراز تکمیل می شود. به بهره برداری برسانید.

سپس گزارش دهید؛ با استفاده از اتوبوس توریستی دو طبقه، ایجاد مشاغل مرتبط و داشتن سیستم خط گردشگری واحد، فروش بلیت به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن، راهنمای دیجیتال چندزبانه و راهنمای حرفه ای، حق انتخاب فضای گردشگری و مدت زمان استفاده از آنها، به ویژه در اماکن مذهبی بسته های غذایی و امثال آن از جمله خدمات اتوبوس های توریستی دو طبقه است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.