اجرای طرح «لبخند خدا» در کهمره سرخی


ایسنا/ فارس مسئول گروه جهادی شهید سلیمانی روستای باغدانه گفت: طرح عیدانه با عنوان لبخند خدا در چند روستا با همکاری خیرین و نیکوکاران اجرا شد.

روح الله جباری روز شنبه 28 اسفند در جمع خبرنگاران گفت: این طرح با همکاری خیرین و نیکوکاران مرکز خیریه سهیلی، پایگاه مقاومت شهدای احمدآباد شیراز و بسیج علوم پزشکی شیراز اجرا شد.

وی با یادآوری اینکه در چند نوبت بسته های معیشتی و کالاهای ضروری بین نیازمندان توزیع می شود، از همکاری دهیاری روستای باغدانه در این طرح خبر داد و گفت: کالاهای معیشتی شامل برنج، روغن، حبوبات و رب گوجه فرنگی است.

جباری با اشاره به اینکه ارزش هر بسته 500 هزار تومان برآورد شده است، خاطرنشان کرد: این اقلام در روستاهای بیگدانه، مسقان، فتح آباد و رمقان، سابوک و شاکت توزیع می شود.

رئیس گروه جهادی شهید سلیمانی گفت: به مناسبت عید نوروز علاوه بر اقلام و بسته‌های معیشتی و کمک‌های ضروری، با کمک نوعدوستان، ۵۴ جفت کفش بین خانواده‌های نیازمند این روستاها توزیع شد.

وی همچنین از اجرای هجدهمین مرحله رزمایش یاری با وفا خبر داد و گفت: در این راستا اقلامی مانند برنج، کفش، رب گوجه فرنگی، مرغ، ماکارونی، روغن خوراکی، عدس، نخود، نخود، سیب درختی و …. توزیع شده است.

جباری ارزش هر بسته را حدود هفت میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این مرحله درصدی از بسته کمک معیشتی با حمایت این گروه جهادی و مرکز خیریه شهدای احمدآباد شیراز توزیع شد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.