اجرای 34 عنوان برنامه گرامیداشت هفته معلم در زنجان


ایسنا/ زنجان مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از اجرای 34 برنامه به مناسبت هفته معلم خبر داد.

علی اسماعیلی ظهر امروز (4 اردیبهشت) در نشست خبری به مناسبت هفته معلم، اظهار داشت: رسانه ها خارج از چارچوب جایگاه فرهنگی نیستند و بسیاری از انتقال مفاهیم لازم به جامعه توسط رسانه ها منتقل می شود.

وی با اشاره به اینکه هفته معلم بهانه ای برای بیان شخصیت و جایگاه معلم در جامعه است، افزود: تکریم جایگاه معلم مختص یک روز نیست، بلکه کرامت معلم باید همیشه حفظ شود.

این مقام مسئول با اشاره به برنامه های تجلیل از معلمان ادامه داد: 49 نفر از استان زنجان به عنوان معلمان برتر در سطح کشور معرفی شدند و از این میان 6 نفر به عنوان معلم در بخش جلوه های ویژه استان زنجان انتخاب می شوند.

اسماعیلی با اشاره به برنامه های هفته معلم در استان زنجان تصریح کرد: دیدار با امام جمعه زنجان، عطرافشانی مزار شهدا، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه، دیدار با خانواده شاهدان فرهنگی، دیدار با استاندار زنجان دیدار با فرهنگیان پیشکسوت همچنین دیدار صمیمی با مدیران کل سابق اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار می شود که به دلیل عدم حضور این همه نفر در استان زنجان برنامه شما به تعویق افتاد. تا بعد از هفته معلم

وی با اشاره به وجود 49 معلم شهید و 500 دانش آموز شهید در استان زنجان، یادآور شد: 34 برنامه به مناسبت هفته معلم در نظر گرفته شد و در تلاش هستیم تا این برنامه ها را به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری پویش شکرگزاری معلم در استان خبر داد و گفت: در این پویش دست خط و خاطرات دانش آموزان دو سال اخیر از طریق شبکه شاد جمع آوری و برگزیدگان قرار خواهند گرفت. افتخار کرد.”

این مقام مسئول در خصوص دیگر برنامه های اداره کل آموزش و پرورش در هفته معلم خاطرنشان کرد: اندیشه های شهدا برای دانش آموزان شبکه شاد تبیین می شود. همچنین برای این هفته مسابقه کتابخوانی برای مربیان و دانش آموزان و بازیابی خاطرات دو سال گذشته از مربیان برگزار می شود.
انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.