اجلاس سالانه ارتش و سپاه برگزار شد


در آستانه روز پاسدار، اجلاس سالانه هم افزایی فرماندهان و مسئولان ارشد ارتش و سپاه به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه فرماندهی ارتش و ستاد کل ارتش برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در آستانه سوم شعبان، میلاد فرخنده امام حسین (ع) و «روز پاسدار» هر ساله برگزار می شود. نشست فرماندهان و افسران ارتش و سپاه با حضور سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی جمهوری اسلامی ایران، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه برگزار شد. فرمانده کل سپاه، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی این دو سازمان و مشاور فرمانده کل ارتش در امور ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (داووس) برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، در تشریح و تحلیل اوضاع، رویدادها و تحولات منطقه ای و بین المللی، رهنمودهای راهبردی دو سازمان برای پیشبرد مأموریت ها مطابق با دستورات و تدابیر ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت. فرمانده معظم کل قوا. و سیاست های ابلاغی ستاد کل نیروهای مسلح به ویژه در زمینه توانمندی حداکثری و تضمین ایران قدرتمند، احصا و ارتباط با حمایت بسیج مردمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تبادل نظر شد.

بررسی چگونگی و میزان پیشرفت یکساله اقدامات هم افزایی و راهبردها و برنامه های سازمانی و قدرتی سال آینده در تقویت، توسعه و تعمیق هماهنگی و چگونگی تهیه نقشه نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران. ایران و سپاه پاسداران در عرصه جهاد جامعه و افکار عمومی به ویژه نسل جوان با توجه به عملکرد راهبردی و توانمندی های حوزه دفاعی و امنیتی کشور و نیز التزام به نهضت خدمت رسانی به مردم اقشار کم درآمد و مناطق محروم از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.