ادامه صعود کرونا در البرز


ایسنا/ البرز سخنگوی سازمان کرونا در البرز گفت: در حال حاضر هیچ واکسنی نداریم و مردم می توانند با خیال راحت به نزدیک ترین مرکز اجتماعی به محل سکونت خود مراجعه کرده و واکسن مورد نظر خود را دریافت کنند.

مهرداد بابایی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه روند صعودی بیماری عروق کرونر در البرز ادامه دارد، گفت: بر اساس پیش بینی ها روند صعودی این بیماری تا دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: باید انتظار داشت که با افزایش جمعیت و افزایش تزریق واکسن، از دو هفته بعد شاهد کاهش تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونر باشیم.

وی با بیان اینکه محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا به مدت یک هفته دیگر تمدید شد، تصریح کرد: بر این اساس مهدهای کودک نیز در این هفته تعطیل هستند و مادران دارای فرزند زیر شش سال می توانند از طریق دورکاری به فعالیت حرفه ای خود ادامه دهند.

این مقام مسئول افزود: همچنین برگزاری تجمعات و جلسات اداری به مدت یک هفته دیگر ممنوع شد.

بابایی تاکید کرد: محدودیت های صنفی هوشمند که مدتی است اعمال شده و از صاحبان اصناف درخواست می شود به نحوه ورود و خروج مشتری به فروشگاه توجه کنند و شرایطی را برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی در واحد خود ایجاد کنند، زیرا در صورت وجود ممکن است نادیده گرفته شده و محدودیت های سخت تری اعمال شود که در نهایت به آنها آسیب می رساند.

سخنگوی تیم کرونا در دانشگاه علوم پزشکی البرز در واکنش به وضعیت تامین واکسن گفت: در حال حاضر کمبود واکسنی نداریم و مردم می توانند با خیال راحت به نزدیک ترین مرکز اجتماعی به محل سکونت خود مراجعه کرده و واکسن را دریافت کنند. آن ها نیاز دارند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد

ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.