استقبال از روز طبیعت در موزه ملی تاریخ طبیعی


موزه ملی تاریخ طبیعی در روز طبیعت پذیرای شهروندان خواهد بود.

به گزارش ایسنامحمد مددی مدیرکل موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی گفت: روز طبیعت در فرهنگ ایرانی – اسلامی ما روز آشتی با طبیعت و مواهب خدادادی آن است.

وی افزود: این روز که مصادف با حضور مردم در طبیعت و فضاهای سبز شهری است، بهترین فرصت برای یادآوری لزوم استفاده منطقی از منابع طبیعی و حفظ و حراست از آن برای همه نسل‌های آینده است.

مددی ادامه داد: آشنایی هموطنان با ارزش های زیستی و طبیعی کشورمان و تنوع زیستی غنی و ارزشمند و آگاهی از روش های حفاظت از آنها و ایفای مسئولیت اجتماعی و فردی در این راه بسیار موثر خواهد بود.

مدیرکل موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی تصریح کرد: از این حیث موزه ملی تاریخ طبیعی برای ارائه تنوع زیستی کشور، پذیرای شهروندانی است که پارک طبیعی پردیسان را برای تفریح ​​در 13 فروردین ماه برای داشتن گوشه ای از تنوع انتخاب می کنند. .آشنایی با زیست شناسی کشور و کمک به توسعه فرهنگ استفاده صحیح و حفاظت از طبیعت همزمان با روز طبیعت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علاقه مندان می توانند برای بازدید از موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی به نشانی بزرگراه همت از غرب به شرق، نرسیده به بزرگراه شیخ فضل الله، پارک طبیعی پردیسان، ضلع شمال شرقی (جنب تهران) مراجعه کنند. محوطه پارکینگ). کردن.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.