استقرار 45 گشت فرهنگی اجتماعی در تفرجگاه ها و سواحل گیلان


ایسنا/ گیلان فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به استقرار 45 گشت فرهنگی اجتماعی در نقاط مختلف استان گفت: هدف از این گشت خدمات رسانی بهتر به مسافران و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم است.

سردار ملکی امروز در رزمایش فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی امسال پذیرای هموطنان عزیزی هستیم که از نقاط مختلف کشور به گیلان سفر می کنند. برای مسافرانی که گیلان را با خاطرات خوش ترک کنند.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: رزمایش فرهنگی اجتماعی در راستای اولویت های اعلام شده از سوی ناجا در تفرجگاه ها و پارک ها انجام می شود. با توجه به آزاد شدن سواحل، دسترسی مردم به سواحل بیشتر است و به همین دلیل احساس می‌کنیم که باید فعالیت‌های بیشتری در استراحتگاه‌ها و پارک‌های این منطقه داشته باشیم.

سردار ملکی از اجرای طرح رصد با شدت بیشتر در استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات مردم استان بحث تامین اجتماعی است، از این نظر با توجه به آزادسازی 109 سواحل، گشت های نظارتی انجام شد. ، اماکن، امنیت و در سواحل و تفرجگاه های استان واقع شده اند که از این تعداد 45 مورد در حوزه فرهنگی اجتماعی است.

وی با اشاره به استقرار 45 گشت فرهنگی اجتماعی در نقاط مختلف استان گفت: هدف از این گشت خدمات رسانی بهتر به مسافران و ایجاد امنیت و آرامش برای مردم است. هر جا حکم اسلامی و نظامی وجود داشته باشد با قاطعیت و هماهنگی با قوه قضائیه برخورد می شود، بنابراین جرمی آشکار است که پلیس با اقتدار به آن رسیدگی می کند.

فرمانده انتظامی گیلان ادامه داد: عرصه امر به معروف و نهی از منکر محدود به این گشت نیست و همه باید نقش آفرینی کنند. اخطار باید زبانی باشد، پس در این تور باید مهربانی با مردم در نظر گرفته شود. ایجاد تنش پذیرفتنی نیست، با هر ساختارشکنی یا حرکتی که باعث تضعیف پلیس شود، برخورد می شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.