استوریج DELL EMC Unity XT 380 استوریج ای ام سی یونیتی XT 380

استوریج DELL EMC Unity XT 380 – استوریج ای ام سی یونیتی XT 380
خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell, ذخیره ساز

به این مراد شرکت NetApp مبادرت به ارائه و گسترش سیستم استدلال Cluster-Mode نموده هست درنهایت در ادامه سال 2015 با کامل شدن و انجام بهینه سازی های انجام شده به معرفی همین سیستم استدلال برروی همه محصولات خویش نموده است. Th᠎is post was done ​with the  he lp of GSA​ C᠎on te᠎nt G​en​er​at​or​ D em ov᠎er᠎si​on.

خرید ذخیره ساز Dell Emc

با معرفی استوریج یونیتی XT 380 به وسیله کمپانی DELL EMC به تیتر یک استوریج Enterprise-Class، در ادامه خوا‌هیم یافت که همین استوریج با امداد معماری Dual-Active Controller می تواند به جهت کار های سازمانی زیاد ذخیره ساز dell emc مطلوب باشد.  This a᠎rtic le h as be᠎en w​ri tten by GSA Con te᠎nt G en᠎erat​or Demoversion!

ذخیره ساز Dell Emc

اکثری از همین دستگاه ها بر شالوده پردازنده های ARM ، x86 یا این که MIPS ساخته شده اند که از سیستم استدلال لینوکس به کارگیری می کنند. A rt​ic le h᠎as be en c᠎re ated wi th GSA Conte nt Generator Dem ov er᠎sion!

ذخیره ساز Dell

NASD یا این که دیسک های امن پایین کانال با اذن دادن به دستگاه های ذخیره سازی به جهت انتقال مستقیم دیتا ها به مشتریان، از انباشته شدن بیش از میزان دیتا ها خودداری می کند. Post was c reated  with the  he​lp  of G SA᠎ Con tent Generator  Demover sion!

توزیع های Open-source یا این که نوشته گشوده NAS-Linux و FreeBSD به راحتی بر روی دشوار افزار کامپیوتر قابل کارگزاشتن میباشند و در ادامه غایت با به کارگیری از مرورگر وب، پیکربندی می شوند.

5. از همین پس، خریدار با ارائه امکان اخذ شده و انتقال داده ها عمده از شیوه شبکه، سوای نیاز به احراز هویت file manager، می تواند مستقیماً به دیسک های NASD دسترسی پیدا کند.

هنگامی که شما همین نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در ادامه ارتباط با خرید ذخیره ساز dell emc اسمان داده وب وب سایت خویش باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.