اسلامی: مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی اقامه معروف است


دیدار حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و خطیب و امام جمعه موقت تهران به همراه هیئتی از مسئولین این ستاد با مهندس محمد اسلامی مسئولان این سازمان در سالن شهید شهریاری برگزار شد. در این جلسه تصمیمات رئیس و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر سازمان انرژی اتمی توسط حجت الاسلام والمسلمین مخلصی ارائه شد.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور با ابراز خرسندی از برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر، اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) تبریک گفت و گفت: در این ماه یکی از امور مهم را که در راستای احقاق حق است سامان می دهیم تا بتوانیم در جهت اعتلای کشور و جامعه گام برداریم. این یک وظیفه فردی و اجتماعی است. برای رشد و تعالی مهم است که جامعه جامعه ای مؤمن، متعهد و مسئولیت پذیر باشد و کارکنان آن در موقعیتی باشند که بتوانند برای دیگران الگو باشند. چرا که به هر حال مهمترین نماد انقلاب اسلامی باید اقامه معروف باشد و اگر بخواهیم به دو ویژگی انقلاب اسلامی اشاره کنیم; مهم ترین آن اقامتگاه معروف است. همانطور که پیامبر گرامی اسلام می فرمایند: از خداوند متعال به برکت این ماه می خواهیم که توفیقات را نصیب ما کند تا بتوانیم در این زمینه عامل باشیم و در آن راه گام برداریم.

اسلامی تاکید کرد: همانطور که می دانید سازمان انرژی اتمی ایران یکی از نمادهای تمدن، علم و صنعت انقلاب اسلامی است و گسترش آن در جهان در بسیاری از موارد مرهون ایران و اسلام است و امروز طی تحریفات مهمی در جهان در حال تلاش برای علم و ظهور است و ظهور و رشد آن را به اسرائیل نسبت می دهد و جوایز نوبل را به یهودیان نسبت می دهد. اسلام و جهان اسلام و ایران را که در خط مقدم توسعه علم بوده و هست با شعاری که همیشه شعار استکبار – پیشاهنگ رهبری – است را به گونه ای تبلیغ می کنند که همیشه پرچمدار و حاکم مطلق شود. برای ملاقات با افراد جدید و متوقف کردن ما از بسیاری جهات.

وی ادامه داد: به همین دلیل اجازه نمی دهند کشوری مانند ایران که تنها کشوری است که زیر پرچم و مدیریت آنها نیست، بتواند به تنهایی و خودکفا علم تولید کند و به فناوری های جدید دست یابد. به همین دلیل سعی در تخریب، ایجاد مزاحمت و موانع، تهدید و رشوه می کنند و به هر طریقی سعی می کنند به جریان تولید علم و فناوری در این سال های پس از انقلاب ضربه بزنند تا صدایی در دنیا نباشد. این یک شهرت، یک جریان و یک ظرفیت است که علاوه بر خودشان توانسته اند به این درجه عالی برسند. زیرا امروزه علم و فناوری پیشرفته قدرت است، قدرت سازی است و قدرت آفرینی است. این همان چیزی است که مقام معظم رهبری در سال های اخیر به ویژه تاکید کرده اند که توسعه و تولید علم و توسعه فناوری باید گسترش یابد تا کشور قوی شود.

رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: امروز با دنیای استکبار مواجه هستیم و سازمان انرژی اتمی موتور محرکه این جریان است. ما با صهیونیست ها و دشمن روبرو هستیم، هر روز مورد تهدید و حمله قرار می گیریم. الحمدلله سازمان اکنون در تقدیم شهدای والامقام راه پرافتخار خود را طی کرده است. امروز می خواهم بگویم که حرکت متعهدانه ای در سراسر سازمان وجود دارد اعم از جوانان باسواد، دانا، غیور چه زن و چه مرد که با افتخار به این سازمان پیوسته اند و این سازمان دارای ثروت انسانی مهمی است. امروز.

وی ادامه داد: تلاش ما این است که با ساماندهی و اعمال مدیریت صحیح بتوانیم این رونق، این ثروت و سرمایه را بیش از پیش پیش ببریم، قوی تر و قدرتمندتر کشور را در عرصه فناوری های نوین پیش ببریم و اجازه این موانع و مشکلات را ندهیم. ” چیزی که باعث ایجاد گسست در اراده کارکنان در مسیر کشور شد و این بخشی است که مربوط به بدنه سازمان است. مهم ترین بخش جامعه این سوال را مطرح می کند که این همه هزینه هسته ای چه فایده ای برای ما دارد؟ اکنون دشمن به گونه ای در جامعه القا کرده است که متأسفانه جامعه نخبگان، کسانی که منبر و قدرت بیان و نوشتن دارند، متقارن هستند. به موجب آن؟ آیا این توسعه هسته ای مانعی برای پیشرفت تحریم های اعمال شده علیه کشور نداشته است؟ آنها پیشنهاد می کنند که این امر باعث کندی توسعه کشور شده است.

اسلامی گفت: مردم در ذهن ما القا می کنند که رفتن ما به اردوگاه هسته ای یک اشتباه بزرگ تاریخی بود. این چیزی است که دشمن می گوید و در مسیر ما قرار می گیرد». کاربردهای فناوری هسته ای در کشاورزی، محیط زیست، صنعت، بهداشت و … اینها مواردی است که ما باید کار زیادی انجام دهیم، نمونه بارز و ساده آن در کشاورزی و مواد غذایی، تشعشعاتی است که باعث افزایش عمر و ماندگاری محصولات می شود و باعث ایجاد و کاهش آفات آن می شود و از ضایعات حدودا جلوگیری می کند. 30 درصد از آنچه را که هدر می دهیم. در دوم ممکن است برای صادراتی باشد که الان مشکل دارند و قبول نمی کنند. همچنین این مانع را از بین می برد و به توسعه اقتصاد کمک می کند. همچنین تولید برق از انرژی هسته ای که تاکنون به درستی برای آن کار نکرده ایم. مقام معظم رهبری هوشمندانه به این موضوع رسیدگی کردند. ببینید از هر فرصتی استفاده می کنند. وی گفت: در روز درختکاری گفت که باید به سمت انرژی پاک برویم و تولید انرژی هسته ای یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام دهیم. بنابراین در حوزه هسته ای تاخیر زیادی در کشور داریم که باید از این پس آن را مهار و تقویت کنیم.

اسلامی ادامه داد: برنامه ما حرکت سریع در حوزه های مختلف صنعت هسته ای است. بنابراین ما بر کیفیت زندگی مردم تأثیر می گذاریم، کارکنان خود را تشویق می کنیم و قدرت کشور را از نظر اقتصادی افزایش می دهیم.

وی در پایان گفت: پس مهم ترین سلبریتی های امروز ما همین رهنمودها هستند که بحمدالله در چند ماه اخیر توانسته ایم مدارک مهم لازم را ارائه کنیم که نشان دهد ما کی هستیم و چیستیم؟ و به کجا می خواهیم برویم، چه مدینه فاضله ای است که به کجا می رویم، در این منطقه. ما آنها را تهیه و تدوین کرده ایم و در مرحله چاپ هستیم تا بتوانیم خود را به وظیفه معرفی کنیم و مردم و مقامات عالی کشور پیگیر مطالبات آنها باشند تا انشاءالله در آستانه قرن جدیدی که آغاز می شود، رنسانسی آغاز شود. بگذارید برای سازمان اتفاق بیفتد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.