اطلاعیه ویژه برنامه های حرم رضوی به مناسبت سالروز شهادت امام کاظم (ع)


ایسنا/ خراسان رضوی به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

حرم حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) در روز شهادت امام موسی کاظم (ع) پذیرای زائران و عزادارانی است که با دلی آکنده از اندوه و درد برای تسلیت شهادت حاضر شده اند. پدر بزرگوار توسط حضرت رضا (ع).

این آستان مقدس چندین برنامه ویژه عزاداری با محوریت رواق امام خمینی (ره) تدارک دیده است تا زائران و مجاوران داغدار در کنار حرم امام هشتم (ع) گریه و زاری کنند.

یکشنبه 8 اسفند مصادف با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع) آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد طی مراسمی در ساعت 10:30 صبح در بالکن امام خمینی (ره) می توان سبک زندگی امام کاظم (ع) و مقاومت ایشان در برابر مستکبران را بیان کرد و صادق آهنگران قبل از نماز ظهر و عصر زیارت امام کاظم (ع) را قرائت می کند.

مراسم عزاداری شهادت حضرت باباالحوائج (ع) با قرائت زیارت رجبیه توسط حاج میثم مطیعی در بالکن امام خمینی (ره) آغاز می شود. سید جعفر ماهرخسار ختم این مراسم معنوی و مذهبی خواهد بود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.