اطلس جامع پوشش بیمه تامین اجتماعی هرمزگان طراحی شد


ایسنا/ هرمزگان کارگروه توسعه پوشش های بیمه ای اداره کل بهزیستی استان هرمزگان با هدف گسترش پوشش های بیمه ای به ویژه بیمه های مربوط به طرح بیمه جامع خانواده ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان در گفت وگو با ایسنا، افزود: هدف گذاری برای این کارگروه افزایش 60 درصدی بیمه شدگان خوداشتغالی، بیمه دختران و زنان خانه دار، بیمه دانش آموزان است. و بیمه اختیاری.”

عباس اکبری با یادآوری اینکه هدف گذاری شده برای این کارگروه افزایش 60 درصدی بیمه شدگان با اشتغال و کار آزاد دختران و زنان خانه دار، بیمه دانشجویی و بیمه اختیاری است، تصریح کرد: این کارگروه متشکل از مدیرکل استانی است. معاونین، رؤسای شعب مرکز استان و رؤسای ادارات بیمه شدگان، دریافت حق بیمه، ثبت نام و حساب های فردی، بازرسی، آمار و فناوری اطلاعات، روابط عمومی و امور فرهنگی و روابط عمومی و خدمات نوین و تعیین هدف و پیشبرد هدف. با کار گروهی شکل گرفت.

وی با اشاره به شرایط مختلف در هر یک از مناطق و شعب استان، زمینه های گسترش پوشش بیمه ای در حوزه هر شعبه را متفاوت و ویژه دانست و گفت: پیش نیاز تدوین برنامه عملیاتی این کارگاه است. این اطلس شامل کلیه مؤلفه های آماری به تفکیک هر شعبه می باشد که ترکیب و تعداد بیمه شدگان را نشان می دهد و وضعیت فعلی آنها را تشریح می کند.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان افزود: این اطلس ظرفیت ها، توانمندی ها و پتانسیل های هر منطقه را به دقت بررسی و راهکارها و اقدامات ویژه ای را برای افزایش پوشش بیمه ای تعیین می کند.

اکبری تاکید کرد: پس از تدوین اطلس جامع پوشش بیمه ای استان، برنامه عملیاتی برنامه ریزی شده کارگروه توسعه پوشش بیمه ای متناسب با هر بخش و حوزه تهیه و تنظیم می شود.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان با تاکید بر استفاده از پتانسیل موجود در کارگزاری های رسمی استان گفت: برای گسترش پوشش بیمه ای در برنامه عملیاتی کارگروه توسعه بیمه استان قطعا کارگزاران سازمان نقش آفرینی خواهند کرد. نقش مهمی دارد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.