افت تحصیلی پنهان از عوارض بیماری عروق کرونر قلب است

ایسنا/ فارس مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس یکی از مهم ترین عوارض و آسیب های شیوع ویروس کرونا را افت تحصیلی پنهان می داند که باید با برنامه ریزی دقیق در کلاس های حضوری و با توجه به سلامت افراد دنبال شود. دانش آموزان .

محمد خلیل عسکری روز سه شنبه نهم فروردین ماه در نشست مشترک معاونان اداره کل با روسای ادارات کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده در کشور نشان دهنده بیشترین است. علاقه خانواده ها برای حضور در مدارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ایجاد شیب پنهان در آموزش دانش‌آموزان یکی از عوارض شیوع ویروس کرونا بود که باید با توجه به سلامت جسمانی دانش‌آموزان با برنامه‌ریزی دقیق مدرسه و کاهش این آسیب‌ها مقابله کرد.

عسگری گفت: آموزش در مدارس طبق دستورالعمل بهداشتی از 14 فروردین ماه به صورت حضوری انجام می شود و خانواده ها دانش آموزان خود را تشویق می کنند تا با آسودگی و اطمینان خاطر در محیط مدرسه حضور یابند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به تشکیل کارگروه ماده 18 مدارس گفت: نظارت کامل بر حضور و غیاب در مدارس با مدیر مدرسه انجام می شود و حتی از این نظر هماهنگی هایی با شهرداری برای تسهیل این امر انجام شده است.

عسگری گفت: رسانه یکی از ارکان آموزش و پرورش است که باید در تبیین بازگشایی مدارس با قدرت و سرعت بیشتر در کنار آموزش و پرورش قرار گیرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با اشاره به دستور کار این نشست گفت: در این جلسه چالش های حضور در مدارس بررسی و راهکارهایی ارائه شد.

فرشید قاسمی گفت: تزریق دو دوز واکسن توسط دانش آموزان دبیرستانی آرامش بیشتری را برای حضور آنها در محیط مدرسه فراهم کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس با اشاره به اهداف آموزش و پرورش گفت: حل مشکلات، ایجاد نظم فکری، مهارت آموزی، ارائه چالش های ذهنی و داشتن نظم و انضباط از اهداف آموزش و پرورش است که آموزش به بهترین نحو از طریق حضوری محقق می شود. آموزش چهره و بازگشایی مدارس می تواند در این زمینه موثر باشد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش از راه دور حتی در بهترین حالت نمی تواند جایگزین آموزش حضوری شود.

مجید بذرافکن گفت: تحقیقات نشان می دهد غیبت دانش آموزان از محیط مدرسه سلامت جسمی و روحی آنها را به خطر می اندازد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به رشد، پیشرفت و تعالی دانش آموزان گفت: یکی از کارکردهای آموزش و پرورش و حضور دانش آموزان در مدرسه کمک به رشد اجتماعی آنهاست که باید برای این امر برنامه ریزی کرد.

افت تحصیلی پنهان از عوارض بیماری عروق کرونر قلب است

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.