افزایش 38 درصدی ترافیک نوروزی در کشور


ایسنا/ خراسان شمالی معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 38 درصدی ترافیک نوروزی نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، دکتر محمد تیموری در سفر به خراسان شمالی گفت: پس از محدودیت های کرونا در دو سال اخیر، حجم تردد و سفر در نوروز امسال افزایش چشمگیری داشته است. و میانگین افزایش تردد در جاده های کشور نسبت به سال قبل حدود 3 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: میزان تردد در خراسان شمالی تقریبا معادل رشد کشور است و راه های این استان به دلیل اتصال به بارگاه منور امام رضا(ع) و استان های شمالی از ترافیک بالایی برخوردار است.

وی در ادامه با بیان اینکه امکانات ایمنی و سلامت خوبی در جاده ها به ویژه مجتمع های خدماتی رفاهی در مسیر ارائه می شود، تصریح کرد: تمامی همکاران در سطح کشور و این استان آمادگی کامل برای ارائه خدمات بهینه در سفرهای نوروزی را برای ارائه به مسافران دارند.

تیموری تاکید کرد: با توجه به افزایش ترافیک، رانندگان نکات ایمنی را رعایت کرده و استراحت کافی داشته باشند تا نوروزی کم خطر و کم تصادف داشته باشیم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.