امتحانات دانش آموزان مدرسه هرمزگان از 20 اردیبهشت آغاز می شود


ایسنا/ هرمزگان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: علاوه بر واکسیناسیون، حداکثر استفاده از ماسک، فاصله گذاری مناسب و تهویه باید با جدیت رعایت شود.

احسان کامرانی صبح امروز (28 فروردین) در جمع خبرنگاران با تبریک میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) و تشکر و قدردانی از زحمات تیم بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به ویژه کسب مقام اول هرمزگان در خصوص واکسیناسیون وی گفت: تداوم مراقبت ها و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پرهیز از عادی سازی همچنان مورد تاکید است و باید این فرهنگ سازی برای پیشگیری از بیماری های عروق کرونر ادامه یابد.

وی بر توجه به تزریق نوبت سوم واکسن کرونا تاکید کرد و ادامه داد: واکسیناسیون سلامت را حفظ می کند و همه باید به تزریق واکسن توجه جدی داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: علاوه بر واکسیناسیون، حداکثر استفاده از ماسک، فاصله گذاری و تهویه مناسب باید با جدیت رعایت شود و استانداران با حساسیت بیشتری در این زمینه نظارت گسترده داشته باشند.

کامرانی با اشاره به حضور مدارس و دانشگاه ها تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش و مراکز بهداشتی درمانی باید واکسیناسیون به ویژه در دانش آموزان زیر 12 سال افزایش یابد.

وی گفت: با توجه به پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان مبنی بر آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس استان هرمزگان از 20 اردیبهشت ماه، این پیشنهاد در این ستاد تصویب شده و باید شرایط برای برگزاری امتحانات فراهم شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: نظارت کافی بر رعایت نکات بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی انجام شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.