امیدوارم بتوانیم میزبان مسابقات واترپلو قهرمانی آسیا باشیم


رئیس فدراسیون شنا و واترپلو گفت: در پی لغو بازی های آسیایی، برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا خبر خوبی است و امیدوارم بتوانیم میزبان این مسابقات باشیم.

محسن رضوانی در گفت وگو با ایسنا، درباره لغو بازی های آسیایی 2022 هانگجو اظهار کرد: لغو بازی های آسیایی خبر خوبی برای ورزش ایران نبود. هیچ کس از این خبر خوشحال نشد زیرا پس از شیوع کرونا، ارزیابی برای ایران مهم بود. در نهایت با لغو این مسابقات ورزش ما تحت تاثیر قرار می گیرد.

رئیس فدراسیون شنا و واترپلو به احتمال برگزاری مسابقات واترپلو قهرمانی آسیا در ایران اشاره کرد و گفت: خبرهای خوبی برای واترپلو وجود دارد و آن امکان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در همان سال است. این خبر بسیار خوبی است و امیدواریم بتوانیم این مسابقات را برگزار کنیم. آمادگی خود را برای میزبانی اعلام خواهیم کرد. البته اگر بتوانیم قسمت نر و ماده را از هم جدا کنیم. امکانات و توان لازم برای برگزاری مسابقات را داریم.

رضوانی درباره فسخ قرارداد چیریچ با تیم واترپلو ایران گفت: قرارداد 4 ساله چیریچ تا بازی های آسیایی بود و قطعا با به تعویق انداختن مسابقات بعدی با ما قراردادی نخواهد داشت. قرار است 9 خرداد به ایران بیاید و تکلیف را مشخص کنیم تا ببینیم باید چه کار کنیم.

وی ادامه داد: سیاست و برنامه ما این است که راه واترپلو صربستان را در ایران ادامه دهیم و همین مسیر را طی کنیم. نباید تنوع ایجاد کنیم و امیدواریم از دانش مربیان صربستانی بهره ببریم. ساختار و نوع تمرین واترپلو صربستان را ادامه خواهیم داد. با چیریچ به دلیل مسائل خانوادگی و دوری اش فکر نمی کنم قابل تمدید باشد. این اولویت اول ماست، اما نمی دانم. در غیر این صورت سعی می کنیم از یک مربی صربستانی دیگر استفاده کنیم. البته در صورت نیاز پولی تامین می شود و کمیته فنی به این نتیجه می رسد.

وی در خصوص تیم ملی شنا گفت: طبق نظر کادرفنی باید دو نفر به مسابقات جهانی شنا اعزام شوند. مهرشاد افغانی و متین سهران به این مسابقات اعزام خواهند شد. متین بالسینی در حال حاضر در ایران نیست و نمی تواند در این مسابقات شرکت کند. تیم ملی شنا برای بازی های کشورهای اسلامی نیز برنامه دارد. برنامه و کار در حال انجام است و هدف حضور پررنگ در بازی های کشورهای اسلامی است.

وی حتی به دوره های قبلی کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت: ما در شنا در کشورهای اسلامی سه مدال داریم. شیرجه هم دو مدال طلا گرفت اما این دوره در کشورهای اسلامی برگزار نمی شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.