اکران ۷ فیلم برای اکران نوروزی در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد


ایسنا/ چهارمحال و بختیاری رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با هفت فیلم سینمایی و مسافران نوروزی میزبان 1401 نفر نوروزی است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، احسان قائدی اظهار کرد: پردیس سینمایی پنج پردیس بهمن شهرکرد از اسفندماه پذیرای مخاطبان سینمای ایران است.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: امسال دو فیلم «شادروان» و «وضعیت مهدی» در نوروز از سوی حوزه هنری اکران می شود که جشنواره فیلم فجر حضور داشت و با استقبال مخاطبان مواجه شد.

وی گفت: «وضعیت مهدی» عنوان بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد و یکی از آثار برجسته و دیدنی سینمای ایران است.

به گفته وی نمایشگاه ویژه فعالان رسانه ای، خبرنگاران، هنرمندان و… برای فیلم «وضعیت مهدی» در نظر گرفته شده بود و با تشکیل تیم های تبلیغاتی در تلاش هستیم تا مخاطبان بیشتری را برای این فیلم ارزشمند ببینیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه متاسفانه مردم استان تنها در مرکز استان با پردیس سینمایی بهمن شهرکرد از هنر هفتم برخوردار هستند، تصریح کرد: هنر فرافکنی در قالب سینمای سیار در ایام نوروز است.

وی یادآور شد: حوزه هنری استان در صورت امکان با همکاری موسسه بهمن سبز تلاش می کند تا نمایشگاه فیلم را در شهرهای دیگر استان نیز فعال کند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.