ایران در نیمه اول با اشتباه عابدزاده شکست خورد


بازی ایران و کره جنوبی در نیمه اول با گل سون هیونگ مین و خطای امیر عابدزاده در وقت های تلف شده نیمه اول به سود کره به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته نهم رقابت های مقدماتی جام جهانی در آسیا، کره جنوبی و ایران از ساعت 15:30 (19:00 به وقت محلی) در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف هم رفتند که در نیمه اول با یک گل به سود کره جنوبی تمام شده.

سون هیونگ مین در دقیقه 45 + 2 برای کره جنوبی گلزنی کرد.

موقعیت های حساس

در دقیقه چهار توپ سردار آزمون به پاس خوب احسان حاج صفی منجر شد که او شوت بدی به سمت دروازه زد که با دخالت بازیکن کره به بیرون رفت. در دقیقه 10 سون توپ را وارد دروازه کرد که عابدزاده توپ را از روی سر حریف دفع کرد.

ایران در طول بازی بر روی یک سوم دفاعی تمرکز کرد و مراقب ضدحملات و پاس های بلند پشت مدافعان میانی کره بود. از طرفی کره جنوبی با ارسال های سریع سعی کرد بازیکنان ایران را گیج کند و موقعیت گل مناسبی ایجاد کند که ناکام ماند.

گل: در دقیقه 2+45 سون هیونگ مین از فاصله حدود 30 متری از گوشه زمین شوتی زد که با مهار ناقص عابدزاده همراه شد و با برخورد به پای دروازه بان به گل تبدیل شد.

تیم ملی ایران: امیر عابدزاده، احسان حاجوسفی (کاپیتان)، شجاع خلیل زاده (عارف غلامی 42)، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، علی قلی زاده، سید مجید حسینی، سردار آزمون افکن و امید.

تیم ملی کره جنوبی: کیم سونگ گیئو، کیم جین سو، کیم مین جائه، جونگ وو یانگ، سون هیونگ مین، لی جائه سانگ، هوانگ هی چان، هوانگ یی جو، کیم یانگ وون، وانگ چانگ هو و کیم ته وان.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.