بارسلونا 2 – اسپانیول 2 / بازیکن عصبانی ژاوی، ناجی بارسا در دربی کاتالونیا


تیم فوتبال بارسلونا در هفته بیست و چهارم لالیگا در دربی کاتالونیا متوقف شد.

به گزارش ایسنا، بارسلونا و اسپانیول بامداد دوشنبه در چارچوب هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف هم رفتند که شاگردان ژاوی به سختی توانستند به تساوی 2-2 دست یابند.

بارسلونا در دقیقه دوم خیلی زود برای پدری گلزنی کرد، اما در حالی که خود را برای پیروزی یک دقیقه و نیمه آماده می کردند، ضربه فنی زیبای سرجی داردر در دقیقه 40 به تساوی رسید.

بارسلونا در نیمه دوم دوباره به گل رسید، اما درست قبل از رسیدن توپ به گاو، فرانکی دیانگ که توپ را در موقعیت آفساید قرار داده بود، از بازی خارج شد.

اسپانیول اما در دقیقه 64 گل دوم را به ثمر رساند و برخلاف جریان بازی پیش رفت. این بار سرگی داردر گلزن اسپانیول در نقش سازنده ظاهر شد و رائول دیتوماس با پاسی بلند و زیبا در موقعیت تک به تک صاحب توپ شد و این بازیکن نیز با خونسردی دروازه ترشتگن را باز کرد. در این گل خطای عجیب گارسیا، مدافع بارسا مهمترین دلیل گلزنی شاگردان ژاوی بود.

بارسلونا در ادامه بازی تمرکز خود را از دست داد و نتوانست حملات خوبی روی دروازه اسپانیول برنامه ریزی کند، اما 6 دقیقه برای زنده نگه داشتن امیدهایش تلف شد. با این حال، در همان لحظه، درگیری کودکانه پیکه با نیکو ریبادو منجر به اخراج مدافع بارسا شد. البته در این صحنه ریبادو هم از زمین مسابقه اخراج شد.

در حالی که دیگر بازیکنان بارسا هیچ امیدی به گلزنی در دربی کاتالونیا نداشتند، لوک دی یانگ، مهاجم بارسا روی پاس خوب ترائوره ​​ضربه سر خوبی زد و در آخرین دقیقه بازی دروازه اسپانیول را باز کرد و بازی با تساوی به پایان رسید. گل لوک دیانگ در شرایطی به ثمر رسید که ژاوی اصلا به این بازیکن اعتقادی ندارد اما این مهاجم هلندی در چند باری که برای بارسا بازی کرده گل های حساسی برای تیمش به ثمر رسانده است.

با این نتیجه بارسلونا 39 امتیازی شد و جایگزین اتلتیکو مادرید در رده چهارم جدول رده بندی شد. اسپانیول نیز با 28 امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.