بازرسی و نظارت بر بازار کازرون تشدید شد


ایسنا/ فارس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: طرح تشدید بازرسی و بازرسی ویژه با هدف نظارت و حفظ بازار عرضه محصولات کشاورزی، اقلام و کالاهای اساسی در این شهرستان در حال اجراست.

حمید رشیدی روز چهارشنبه سوم فروردین در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی به جهاد کشاورزی محول شده است، گفت: نظارت و نظارت مستمر بر زنجیره تولید و بازاریابی نهاده ها و کالاها ضروری است. . “

وی با بیان اینکه موضوع تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی یکی از اولویت های اول جهاد کشاورزی است، اضافه کرد: با توجه به ماه مبارک رمضان، تامین کالاهای اساسی توسط دستگاه های متولی کمبود در بازار دستور کار است. روز.” نیایید و مردم مشکلی نخواهند داشت.

رشیدی افزود: نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی توسط بازرسان سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صمت و بسیج اصناف با هدف بررسی قیمت ها، جلوگیری از سپرده گذاری کالاها و اقلام ضروری و نظارت بر عملکرد انجام می شود. فعالان اقتصادی در سطح.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: نظارت و بازرسی محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی در سال جدید به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و انتظار داریم مردم موارد مختلف از جمله گران فروشی، احتکار یا عدم احتساب قیمت ها را از طریق سامانه 124 گزارش کنند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.