بازگشایی کارخانه خمیر کاغذ اسدآباد در آینده نزدیک


ایسنا/ همدان فرماندار اسدآباد از فعال شدن مجدد کارخانه خمیر کاغذ در این شهرستان به زودی خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی شورایی در ستاد تسهیل و رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اسدآباد که با حضور برخی از مدیران کل استان در محل این صنعت انجام شد، اظهار کرد: شهرستان: نیمه تعطیل به دلیل مشکلات دعاوی، با نظارت های لازم، مشکلات این واحد صنعتی مرتفع شده و در آینده نزدیک فعالیت خود را از سر گرفته و به چرخه تولید باز می گردد.

وی با بیان اینکه شهرستان اسدآباد یکی از قطب های مهم تولید گوجه فرنگی در استان همدان است و هر ساله بخش زیادی از تولیدات کشاورزی این شهرستان به این محصول اختصاص می یابد، افزود: کارخانه خمیر در اسدآباد به چرخه تولید برمی گردد. ایفای نقش موثر در حل مشکل گوجه‌کاران اسدآبادی در تحویل گوجه‌فرنگی تولیدی خود 0 خواهند داشت.

همکاران ظرفیت اسمی این کارخانه را 1300 تن برشمردند و تصریح کردند: در مرحله اول تولید در زمان برداشت گوجه فرنگی، این کارخانه مانند گذشته 110 نفر پرسنل خواهد داشت و در رابطه با مرحله فرآوری پروژه به طور خلاصه مدیریت کارخانه و ثبت نام به این معنا به 130 نفر می رسد.

وی درباره سامانه ارتباطی خط تلفن این شهرستان نیز گفت: شهرک صنعتی اسدآباد از روستای مجاور شهر به تلفن ثابت وی متصل شد که به دلیل سرقت های مکرر ارتباط ناپایدار داشت. به طور جداگانه با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان با ظرفیت 25 خط، این شهر از طریق سیستم سوئیچینگ MDU متصل شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وسعت 92 هکتاری شهرک صنعتی این شهرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 18 کارخانه تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی اسدآباد وجود دارد که از این تعداد 14 کارخانه تولیدی و صنعتی است. فعال و 4 واحد تعطیل و در اختیار بانک است که مشکل این واحدها و ورود به چرخه بازتولید آنها در حال پیگیری است.

کیومرث سرمدی وله با بیان اینکه ظرفیت مورد استفاده شهرستان قابل قبول نیست، تصریح کرد: شهرک صنعتی اسدآباد زیرساخت های لازم را دارد و قابل توسعه بیشتر است که از این نظر ضمن رفع مشکلات واحدهای موجود مستقر در شهرستان. ، باید سرمایه گذاران را جذب کند.بیشتر در این شهرستان اقداماتی برای رونق تولید و اشتغال شهرستان انجام شود.

وی با اشاره به مشکل برق موجود در شهرک صنعتی اسدآباد نیز تصریح کرد: با قول مساعدی که شرکت شهرک های صنعتی استان همدان و برق باختر داده اند، مشکل کمبود برق این شهر نیز حل می شود. .

سرمدی واله با بیان اینکه تولید و تلاش برای مسائل اقتصادی در کشور ما دارای ریسک بالا و موانع متعدد است، گفت: دولت سیزدهم در نظر دارد موانع تولید را از طریق تولیدکنندگان برطرف کند.

وی با اشاره به مشکلات موجود برای واحدهای مستقر در شهرک صنعتی افزود: مشکلات برخی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی از جمله مشکلات داخلی و منطقه ای است که قابل بررسی و رفع و رفع برخی از آنها توسط استان است. و حتی دنبال کردن یک کشور.” این است.

مشکلات نقدینگی، کمبود انرژی، مشکلات آتش نشانی شهر و نداشتن خودروی آتش نشانی، قبض بالای شهری، بالا بودن نرخ سود بانکی در اعطای تسهیلات، حضور واسطه ها و دلالان در تامین مواد اولیه، سوخت، بیمه، عدم وجود از جمله مشکلات مربوط به فاضلاب بود که در این جلسه مالکان واحدهای دارای مشکلات اشاره کردند و در رابطه با رفع این مشکلات مدیران کل ذیصلاح دستورات لازم را در جلسه ارائه کردند.

در پایان از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی با حضور مسئولین ارشد شهرستان و مدیران کل ادارات از جمله صمت، کار و رفاه اجتماعی و شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید بعمل آمد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.