باشگاه ها برای تیم ملی فوتبال بازی نمی کنند/ تیم های آسیب دیده از جام ملت ها


مرضیه جعفری با بیان اینکه تیم ملی فوتبال بانوان نباید فراموش شود، بر برگزاری اردوهای ملی با برنامه ریزی دقیق تاکید کرد تا آسیبی به باشگاه ها وارد نشود.

به گزارش ایسنا، نیم فصل دوم لیگ برتر بانوان آغاز شده و سه دیدار برگزار شده است. تیم بم با 11 برد و یک باخت و 33 امتیاز و یک امتیاز کمتر از صدرنشین به هفته دوازدهم راه یافته و برای قهرمانی با شهرداری سیرجان اختلاف تنگاتنگی دارد.

مرضیه جعفری سرمربی تیم بم در گفت وگو با ایسنا، به فصل جاری لیگ اشاره کرد و گفت: سطح تیم ها افزایش یافته است اما در لیگ وقفه پیدا کرده چرا که اردوها و بازی های تیم ملی داشتیم و این به ضرر بود. از بین تیم ها، تیم هایی که برنامه هایی داشتند.” البته در کل قهرمانی خوبی داریم و سطح بازی ها هم خوب است.

وی درباره لزوم برگزاری اردوهای ملی و هماهنگی با لیگ گفت: اردوهای ملی می تواند تشکیل شود اما به ضرر باشگاه ها نیست، یعنی زمانی برگزار شود که باشگاه ها درگیر نباشند. امسال تیم من ضربه سنگینی خورد اما می توانیم در رده های سنی جوانان کار کنیم و در فیفادی اردو داشته باشیم. تیم ملی را هم نباید فراموش کنیم.

این مربی اضافه کرد: جام ملت ها در نیم فصل اول بود و تیم ها خیلی متحمل شدند به همین دلیل الان بازیکنان خود را تحویل تیم ملی نمی دهند البته معتقدم حتی اگر تیم ملی هم ندهد. بازی داریم، اما برنامه منظمی دارد، می توانیم بازیکن بدهیم، اما نه مثل نیم فصل اول که بازیکن نداشتیم.

جعفری درباره رقابت با شهرداری سیرجان و تلاش برای کسب عنوان قهرمانی گفت: تمام تلاش ما این است که قهرمان شویم. تیم سیرجان خیلی خوب است اما تلاش کردیم.

وی افزود: تیم ما در این فصل چندین بازیکن را از دست داده و چندین بازیکن جذب کرده است، تیم های دیگر هم بازیکنان خوبی جذب کرده اند، حتی سپاهان و سیرجان بازیکنان کمتری را از دست داده اند، در کل چهار پنج تیم اول خوب هستند اما هر سال نگاه می کنیم. برای قهرمانی، یا بازیکن اضافه کنیم یا نه.

جعفری درباره اشتباهات داوری در لیگ گفت: داوران اشتباه می کنند اما تعصب نداشت. در جام جهانی هم اشتباهات داوری وجود دارد اما امیدواریم داوران بهتر سوت بزنند چون خطاهای زیادی از آنها دیده ایم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.