بانوان والیبالیست به دنبال سکو در پاراآسیا پس از 3 سال دوری از مسابقات


مربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: پس از 3 سال دوری از مسابقات، تلاش می کنیم بهترین عملکرد خود را در بازی های پاراآسیایی چین داشته باشیم.

مریم ایرانمنش در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت بانوان برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین، اظهار کرد: ششمین مرحله اردوی آماده سازی این تیم در فدراسیون جانبازان و معلولان در حال انجام است و روند بازیکنان به این ترتیب است. افزایش می یابد. با توجه به اینکه بانوان والیبالیست سه سال است که در هیچ تورنمنت خارج از کشور شرکت نکرده اند، سعی کردیم با پیش بینی 11 مرحله از اردو تا اعزام، تیم خوبی را برای بازی های پاراآسیایی آماده کنیم.

مربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان با اشاره به حضور بانوان در مسابقات جهانی بوسنی گفت: امسال علاوه بر بازی های پاراآسیایی چین، مسابقات جهانی آبان ماه را نیز داریم.

ایرانمنش در پاسخ به این سوال که این تیم نسبت به بازی های پاراآسیایی جاکارتا چقدر تغییر کرده است، افزود: در حال حاضر حدود 60 درصد تیم جوان و در شرایط خوبی هستند. در بازی های آسیایی جاکارتا دوم شدیم، در این دوره سعی کردیم با حفظ مقام دوم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی ترکیب اصلی بازی های پاراآسیایی مشخص می شود، گفت: در اردوی هشتم وضعیت 12 نفر اعزامی به چین مشخص می شود که البته تلاش می کنیم 14 بازیکن را تا پایان مسابقات حفظ کنیم. اردوها، اما در فینال.” 12 نفر به چین اعزام خواهند شد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.