با کار تعمیر لوازم خانگی درآمد کسب کنید

مانند سایر مشاغل، حرفه تعمیر لوازم خانگی نیاز به مهارت و توانایی دارد. علاوه بر شایستگی هایی که در فرآیند آموزشی کسب می شود و کسب می شود، داشتن برخی شایستگی های ذاتی نیز ضروری به نظر می رسد. هدف از بیان این جمله آماده سازی افراد برای شروع و همچنین رتبه بندی موفقیت افراد در این شغل است.

به گزارش ایسنا، به گزارش مدرسه سرمایه فناوری، در راه یادگیری و شرکت در دوره جامع آموزش تعمیرات لوازم خانگی می توان انواع مهارت های مورد نیاز برای تعمیر وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و غیره را یاد گرفت. به عنوان مثال شناخت انواع قطعات الکترونیکی و نحوه عملکرد هر یک، نحوه استفاده از ابزارهای مختلف و کار با آنها، آشنایی با اصطلاحات علمی و علت بروز مشکل در لوازم خانگی و ….

اما از نظر ویژگی های ذاتی، فرض کنید صفحه یک وسیله مانند ماشین لباسشویی شکسته است و شما به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی نیاز به تعمیر آن دارید. تخته کاشی بسیار حساس است و قطعات روی آن کوچک و ظریف هستند. برای تعمیر آنها باید نهایت دقت و تسلط را داشت. حال اگر دستان شما می لرزد قطعا در تعمیر تخته دچار مشکل خواهید شد. داشتن قدرت بدنی خوب برای جابجایی و گاهی حمل وسایل، چشمان تیزبین و بینا، نداشتن مشکلاتی مانند دیسک کمر یا گردن و سلامت جسمی عمومی از جمله مهارت های ذاتی است که برای انتخاب، شروع و موفقیت در این حرفه باید داشته باشید.

درآمد حاصل از تعمیرات لوازم خانگی

هیچ کس نمی تواند مبلغ ثابتی برای درآمد شغل آزاد تعیین کند. همانطور که موفقیت همه کسانی که وارد حرفه ای مانند تعمیر لوازم خانگی می شوند نمی تواند تضمین شود. درست است که درآمدی که افراد مختلف از این شغل کسب می کنند متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به طور کلی می توان گفت که تعمیرات لوازم خانگی در دسته مشاغل پردرآمد قرار می گیرد.

سبک زندگی مدرن به حدی تکامل یافته است که امروزه وجود وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و سایر وسایل با کاربردهای مختلف در آشپزخانه ضروری است. اهمیت حفظ سلامت این دستگاه ها نیازی به توضیح ندارد. نابودی آن زندگی ما را به هم می زند و این اتفاق خوشایندی نیست.

با کار تعمیر لوازم خانگی درآمد کسب کنید

همچنین با توجه به قیمت بالای این گوشی ها، اکثر افراد ترجیح می دهند گوشی های جدید را تعویض و خریداری کنند. در نتیجه بازار کار تعمیر لوازم خانگی بازار مطلوبی به نظر می رسد. بازاری که پتانسیل درآمدزایی بالایی دارد و با ورود به آن و در نظر گرفتن چند نکته کلیدی و همچنین داشتن ترفندهای خلاقانه می توان آن را انجام داد.

کسب و ارتقاء مهارت و تخصص تعمیرات، مشتری مداری، تحویل به موقع کار به مشتری، فعالیت مستمر در این زمینه برای کسب درآمد، اجاره فروشگاه در مکان مناسب، تبلیغات موثر برای معرفی خود به مردم و … از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری که می توانید استفاده کنید.

تعمیر لوازم خانگی را شروع کنید

لازم به ذکر است که تعمیر لوازم خانگی خراب قطعا نیاز به آموزش دارد. کار با ابزار و لوازم خانگی می تواند کشنده باشد و به دستگاه آسیب برساند. اما نحوه دریافت آموزش جای سوال دارد. پدران و مادران بزرگتر معتقد بودند که فرزندشان باید نزد فردی با تجربه در یک حرفه خاص شاگرد شود و بدین ترتیب با صنعت کار آشنا شود.

کارآموزی هنوز هم راه خوبی برای یادگیری شغل است. اما این روش دارای معایبی از جمله طولانی بودن دوره آموزشی، ناهماهنگی اطلاعات دریافتی از استاد، ناقص بودن آموزش و عدم دریافت مدرک و گواهینامه می باشد.

با کار تعمیر لوازم خانگی درآمد کسب کنید

دانشکده فناوری پایتخت با بهره گیری از دانش و تجربه اساتیدی که سال ها در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کرده اند، مباحث جامع و منظمی را تهیه و از آنجا دوره های آموزشی تعمیر لوازم خانگی را برای داوطلبان برگزار می کند. در این دوره کارآموزان با تعمیرات برد لوازم خانگی و تعمیرات لوازم مکانیکی آشنا می شوند.

همچنین به لطف ساعات اختصاص یافته به آموزش عملی در کارگاه ها، کارآموزان می توانند در شرایطی مشابه با شرایط کاری واقعی قرار گرفته و نقص دستگاه را تعمیر کنند. در نتیجه با حضور در این کلاس نه تنها در یک زمان مشخص و بسیار کوتاهتر از زمان آموزشی یاد خواهید گرفت. همچنین می توانید تجربه کاری عملی کسب کنید و آمادگی بیشتری برای ورود به نیروی کار داشته باشید.

Capital Tecnológica علاوه بر کلاس های حضوری، دوره آموزشی آنلاین تعمیر لوازم خانگی را نیز ارائه می دهد. تمامی موضوعات و کیفیت تدریس مشابه دوره می باشد. ضمناً در پایان کلاس های حضوری و مجازی به کارآموزان گواهینامه فنی معتبر و استعلامی اعطا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه دوره و شرایط ثبت نام در دوره تعمیرات لوازم برقی می توانید به وب سایت مراجعه نمایید پایتخت دانشکده فنی با شماره 02166577378 مراجعه یا تماس بگیرید.

انتهای گزارش آگهی


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.