بررسی و رفع موانع تولید 23 واحد صنعتی آذربایجان غربی


ایسنا/ آذربایجان غربی معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از تعمیرات اساسی و موانع تولید 23 واحد صنعتی در این استان خبر داد.

نادر صادقی امروز 8 اسفندماه در حاشیه بازدید استاندار از واحدهای صنعتی استان افزود: با بازدیدی که امروز در روز یکشنبه سیزدهم تولید انجام شد، تعداد کل واحدهای بازدید شده تاکنون و رفع موانع به 23 واحد تولیدی رسید. واحدها و صنعتی

وی با بیان اینکه سه بخش اصلی در روزهای یکشنبه تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: بخش اول بازدید از واحدهای تولیدی در حوزه، بخش دوم نشست با تشکل های مرتبط با صنایع، مراکز و تعاونی ها و بخش سوم: نشست با سرمایه گذاران داخلی و خارجی

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: در بازدیدهای میدانی بانکی، دستگاه های خدمات رسان به صورت مستمر حضور دارند و مصوبات این بازدیدها باید تحت عنوان مصوبات کارگروه رفع موانع تولید اجرا شود که مصوب و لازم الاجرا است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون از 80 مصوبه، 33 مصوبه اجرایی و 7 مصوبه برای اجرا نیز نیازمند مجوز کشوری است که دنبال می کنیم.

صادقی همچنین با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی خاطرنشان کرد: در این نشست ها سرمایه گذاران تمامی طرح های خود را در تمامی بخش ها اعم از گردشگری، صنعت، تولید، فرهنگی و با توجه به نوع نیاز سرمایه ارائه و پیشنهاد می کنند. برای آنها.

به گزارش ایسنا، در روز یکشنبه سیزدهم تولید، از دو واحد تولید کننده لوله قیر، ایزوگام و پلاستیک در ارومیه بازدید و به مشکلات این واحدها رسیدگی شد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.