برش لیزر مس پارسیان لیزر

برش لیزر مس – پارسیان لیزر
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

رئیس برنامهریزی، کنترل، نگهداری و تعمیرات ریختهگری مداوم تصریح کرد: طی انجام این تعمیرات اساسی، تجهیزاتی از قبیل رزونانس ریختهگری که یکی از حساسترین تجهیزات ماشینهاست، بومیسازی و جایگزین شد و ماشینهای برش، قالبها و سگمنت صفرهای آن نیز با ماشینهای برش، قالبها و سگمنت صفرهای بهروز که آنها نیز قبلا بومیسازی شده بود، جایگزین گردید. یکی از مسایل مهم در برشکاری لیزر، تحویل به موقع می باشد. 3- محافظت چشم در استفاده از دستگاه برش لیزر فلزات بسیار مهم است چون طول موج کوتاه تر از یک میکرونی که توسط این دستگاه تولید می شود. هرچه سوراخ عمیق تر می شود و مواد جوش می یابند ، بخارهای حاصل از بخار باعث دیواره های مذاب می شوند که بیرون ریخته می شوند و سوراخ را بیشتر می کنند. برش لیزری امکان دقت بیشتری در مقیاس کوچکتر از هر روش برش فلز دیگر را فراهم می آورد. با استفاده از این روش امکان برشکاری قطعات و طرح های ریز و ظریف فراهم میشود. رئیس بومیسازی مواد، قطعات و تجهیزات فولاد مبارکه با اشاره به روند تکامل فرآیند بومیسازی در فولاد مبارکه افزود: در ابتدای راهاندازی این شرکت، اغلب قطعات مورد نیاز این صنعت از خارج تامین میشد، همزمان با راهاندازی و بهرهبرداری از خطوط تولیدی در فولاد مبارکه، این خطوط تولید نیاز به تامین قطعات و تجهیزات پیدا کردند تا بتوانند تولید خود را به صورت پایدار تداوم بخشند.

دستگاه برش لیزر مس

مهدی شهیدی افزود: علاوه بر صنعت فولاد کشور سایر صنایع کشور نیز از فرآیند فوق منتفع میشوند و نیروی جوان و تحصیلکرده کشور به این خودباوری رسیدهاند که با تکیه بر توان داخلی میتوان علاوه بر رفع نیازهای موجود قدم در طراحی، بهروزآوری و توسعه صنعت در زمینههای مختلف بگذارند. در این نوع برش پس از کار لبهها خراب نمیشوند و علاوه بر برش مستقیم، میتوان این کار به صورت منحنی نیز انجام داد. زیرا با استفاده از این دستگاه، دیگر نیازی به صافکاری یا سایر کارهای زمان بر نیست. ✓ چیدمان قطعه در شیت ورق بدون محدودیت بوده و تولید قطعات با حداقل ضایعات انجام می شود. از برش های لیزری صنعتی برای برش مواد ورق مسطح و همچنین ساختاری و لوله کشی استفاده می شود. برش لیزری فیبری طول موجی در حد 1,064 میکرومتر تولید می کند و اشعه لیزری آن از نظر شدت بزرگی 100 برابر لیزر CO2 است به همین دلیل قابلیت استفاده برای متریال های فلزی و غیرفلزی را داراست . تیوب های شیشه ای: تیوب های شیشه ای را میتوان پراستفاده ترین نوع تیوب در نظر گرفت، چرا که دارای هزینه کمتری هستند و علت آن برانگیختهشده گاز با جریان مستقیم است که فرایند ارزان و آسانی است.

ما خدمات برش لیزری را به مشتریانی ارائه می دهیم که نیاز به سفارشی سازی بیشتر محصولات خود دارند. برش لیزر در صفادشت کرج را می توانید با شماره های درج شده از ما بخواهید . هنگامی که دستگاه برش لیزر الیاف در حال برش مس فلز است ، گاز کمکی اضافه شده در شرایط دمای بالا با ماده واکنش می دهد تا سرعت برش را افزایش دهد. وی اضافه کرد: بازسازی و اصلاح میز غلتکی برای نخستین بار در ریختهگری در این توقف صورت پذیرفت که از اصلیترین اقدامات صورتگرفته در آن تعویض ستون و استراکچیرهای فلزی و بدنه محوطه خنکسازی ماشین بود که طی یک عملیات تخصصی و دقیق انجام شد. ✓ با استفاده از ماشین های با توان بالا تولید انبوه قطعات نیز امکان پذیر خدمات برش لیزر مس است. سرعت برش(cut speed): سرعت برش به جنس ورق، فشار گاز و نیز توان و نوع دستگاه بستگی دارد. دستگاه لیزر فلزات مدل LF-H در توان های 1000 الی 8000 وات تولید می شوند. Th​is art icle has been gen​erated wi th the help  of GSA ᠎Co᠎nt᠎en᠎t Gene᠎rator  DEMO.

برش لیزر مس

خب همانطور که بیان شد نحوه کار دستگاه برش لیزر و یا حکاکی لیزر بدین شکل است که اشعه داخل تیوب لیزر تشکیل می شود و بواسطه آینه ها به هد دستگاه لیزر هدایت می گردد و با خروج از هد و اثابت با متریال در فاصله کانونی عملیات برش را انجام می دهد . بسیاری از صنایع بخصوص صنایع تولید کننده با توجه به اینکه در طول روز محصولات زیادی را تولید و روانه بازار میکنند به این موضوع که قطعات مسی برش خورده را در مدت زمان کوتاهی در اختیار گرفته و مورد استفاده قرار دهند توجه بسیار زیادی دارند . قرار دادن دستگاه به رم هیچ الزامات چپ و راست ندارد. تلورانس به دقت برش دستگاه اشاره دارد که هرچه دقت بالاتر باشد کیفیت بهتر خواهد بود. هرچه پلیسه کمتر باشد نیاز به فرایند های بعد از برش کاهش پیدا می کند. سوراخ کلید منجر به افزایش ناگهانی در جذب می شود که به سرعت سوراخ را عمیق تر می کند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.