بهترین مام دنیا معرفی +10 برند برتر دئودورانت

بهترین مام دنیا: معرفی +10 برند برتر دئودورانت
مام ضد تعریق بیوآکوا, مام زیر بغل

ضبط و معنای آن در بیت فردوسی به نظر نگارنده پرسش برانگیز است (ر.ک. قدیمی ترین منبعی که این بیت را دلیلِ معتزلی بودنِ فردوسی آورده گزارش نظامی عروضی در چهار مقاله است که نوشته برخی پیرامونیانِ محمود غزنوی بیت مذکور را گواه اعتزالِ شاعر دانسته اند (ر.ک. روی برخی از ضدتعریقها عبارت ۲۵ درصد آلومینیوم و روی برخی دیگر از آنها عبارت ۱۰ درصد قید شده است. غدد عرقی در تمام سطح پوست متراکم است و بخشی از نقاط بیشتر تعریق میکنند. همچنین اگر طرفدار این برند باشید حتما میدانید که اسپری “دابل ایفکت نیوآ” به دلیل ماندگاری 48 ساعته، از محبوبیت و معروفیت خاصی در میان طرفداران برخوردار است. برخی از محصولات ضد عرق و خوشبو کننده بدن دارای ترکیبات نرم کننده هستند. ترکیبها و فرمولاسیون این محصولها عمدتا شامل املاح آلومینیوم یا زیرکونیوم است که با غلظتهای مختلف در کارخانهها تولید میشوند و نیز جهت از بین بردن میکروبها، آنتیبیوتیکهای مختلفی به آنها اضافه میشوند و هر کدام دارای ترکیبات نگهدارندهای هستند که از میکروبی شدن یا قارچی شدن یا فساد آنها در کوتاهمدت یا مدت تعیین شده جلوگیری میکنند و نیز اسانس و رایحهای برای خوشبو شدن آنها به این محصولها اضافه میکنند.

مام زیر بغل

 Th is  po​st w as done  wi th GSA Con tent Gener ator Demov​er᠎sion​.

عرق کردن ناحیه زیر بغل آزاردهندهتر از آن است که به مام روزی ضد تعریق بیوآکوا نظر میرسد. در پاسخ به این پرسش که آیا مام سرطان زا است؟ مصرف دئودورانت ها و ضدعرق ها ، مام ها و … این مام مانند دئودورانت فوراور مناسب برای پوست های حساس است. شاید بیشتر افراد باباریا با بادی اسپلشهای معروفش بشناسند اما لازم است بدانید که این برند در زمینه تولید اسپری ضد عرق هم پیشتاز بوده و به یکی از بهترین مارک ها در حوزه تولید اسپریهای ضد عرق زنانه و مردانه تبدیل شده است. تزریق بوتولینوم توسط پزشک متخصص نیز به علت کاهش ترشح غدد عرق، یکی دیگر از راههای کنترل است. مام به عنوان ضد عرق شناخته شده است. مام واژهای است که در ایران به عنوان تمامی محصولات ضد عرق به ویژه رول های ضد تعریق شناخته میشود.این محصول در شیشههای کوچک به فروش میرسیده و مانند کرم با نوک انگشت به ناحیه زیر بغل مالیده میشده است. از آن جهت که تنها تفاوت رول ضد عرق با استیک ضد تعریق در این است که رول ضد عرق یا مام بعد از استفاده یک احساس رطوبت در بدن ایجاد می کند.

مام ضد تعریق بیوآکوا

اگر به آن محصول آلرژی نشان دادند و دچار التهاب و قرمزی و خارش و سوزش پوست شدند، نباید دوباره از همان محصول استفاده کنند، زیرا خاراندن و التهاب ناحیه به مرور باعث تحریک بیشتر و تیرگی پوست میشود. اگر چه گرفتاری دو ناحیه مزبور از نظر ابتلای نوع غدد عرق متفاوت هستند، ولی در صورت ابتلای ثانوی به میکروب یا قارچ موجب بوی بد نواحی فوق میشوند. شستن زیر بغل بعد از اتمام این مدت ضروری نیست و باقیماندن ماده روی پوست مشکلی ایجاد نمیکند. استفاده از این مواد برای افرادی که بوی عرق آنها زیاد است مشکلی ایجاد نمیکند. محصولات خوشبوکننده را باید روی پوست تمیز استفاده کرد و اسپری آنها روی پوست عرقکرده فایدهای ندارد و حتی بوی حاصل از ترکیب بوی عرق و خوشبوکنندهها میتواند بسیار بدتر از بوی عرق باشد. نه، برخی از غدد عرق در دوران کودکی فعال است و مایعی که از آن خارج میشود، فقط آب و مواد معدنی است و بو و رنگ ندارد، اما با رسیدن به سن بلوغ و فعالیت هورمونهای جنسی، برخی غدد عرق فعال میشود که مایع خارج شده از آنها جز آب و مواد معدنی، حاوی چربی هم است و ترکیب این چربی ها با باکتریهای روی پوست بوی بدی ایجاد میکند.

انتخاب یک مام مناسب از میان انبوهی از برندهای ایرانی و خارجی که همگی مدعی هستند، تأثیر فوق العاده بر از بین بردن بوی نامطبوع عرق دارند، کار چندان ساده ای نیست. علاوه بر مام اسپری های خوشبو کننده و سایر وسایل هستند که نقش ضد عرق را دارند و در کاهش بوی بد بدن تاثیر گذار هستند. اسپری داو علاوه بر جلوگیری از عرق کردن، باعث کم شدن بوی ناشی از عرق نیز میشود. این محصول پس از مدتی استفاده باعث سفید کنندگی و رفع تیرگی زیر بغل نیز خواهد شد. نکته مهمی که باید رعایت کنید، این است که در هنگام اصلاح، احتمال وجود خراشهای کوچک و بزرگ روی پوست زیر بغل وجود دارد، به همین دلیل سعی کنید تا 12 ساعت پس از اصلاح، از ضد عرق یا دئودورانت استفاده نکنید؛ زیرا در این حالت، امکان ایجاد حساسیت و سوزش در پوست شما بالا خواهد رفت. بسته به نوع و میزان فعالیت، چگونگی آب و هوا و میزان تعریق طبیعی خود، استفاده از دئودورانت ها باید تمدید شوند تا همواره از رایحه و اثر بخشی آن لذت ببرید. دئودورانت ها بیشتر به شکل اسپری می باشند و استفاده از آنها در طول روز بسیار آسان است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.