بهره برداری از 30 کیلومتر باقیمانده آزادراه شرق اصفهان در سال 1401


ایسنا/ اصفهان مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: ادامه پروژه بزرگراه شرق اصفهان حدود 30 کیلومتر در مدار اجراست که در سال 1401 آماده بهره برداری می شود.

علیرضا قاری قرآن درباره آخرین وضعیت پروژه آزادراه شرق اصفهان، گفت: این پروژه یکی از پروژه های بسیار خوب وزارت راه و شهرسازی است که مهمترین اهداف و مزایای تکمیل بخش مهمی از حلقه مفقوده است. بزرگراه شمال به جنوب و تسهیل حمل و نقل کالا و مسافر از استان های شمالی کشور به استان های اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد.

وی افزود: از دیگر مزایای این پروژه افزایش بهره وری بزرگراه اصفهان – نطنز – کاشان و اتصال کریدور شرق به غرب کشور به کریدور بزرگراهی شمال – جنوب است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، وی گفت: بیشتر پروژه آزادراه شرق اصفهان اواخر سال 1399 تکمیل و خوشبختانه بازگشایی شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه این پروژه سال ها بلاتکلیف و معطل مانده است، گفت: ادامه این پروژه آزادراه شرق اصفهان حدود 30 کیلومتر در مدار اجراست و در سال 1401 آماده بهره برداری می شود. .

قاری قرآن خاطرنشان کرد: برای اتصال استان اصفهان به کریدور شمال به جنوب که بزرگراه شرق اصفهان یکی از محورهای اصلی آن است، 100 کیلومتر دیگر باقی مانده که مورد مطالعه قرار گرفته است.

وی یادآور شد: در استان فارس بزرگراه اصفهان – شیراز تقریبا تکمیل شده و در مراحل پایانی است و تنها 100 کیلومتر لوپ باقی مانده است که انشالله ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور به دست سرمایه گذار خواهد رسید. و امیدواریم که مدیریت استان در جهت تامین مالی آن گام های جدی بردارد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.