به تولید وانت زامیاد با کیفیت قابل قبول ادامه دهید


گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: برنامه شرکت زامیاد ادامه تولید وانت زامیاد با کیفیت قابل قبول و ارتقای آن به سه ستاره کیفی است.

به گزارش ایسنا، بر اساس این بیانیه با عنوان «وانت زامیاد همچنان در سبد محصولات این شرکت باقی ماندگروه خودروسازی سایپا در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرده است:

شرکت خودروسازی زامیاد با نگاهی مستمر در ارزیابی و ارتقای محصولات خود، همواره در پی برنامه ریزی و اجرای برنامه های کیفی و بهبود ساختاری محصولات خود با حفظ کیفیت محصولات این شرکت بوده است. این طرح ها که مطابق با استانداردهای اجباری صنعت خودرو هستند، همیشه در رأس برنامه های استراتژیک شرکت قرار دارند.

از این حیث وانت زامیاد که از زمان تولید خود در شرکت زامیاد تاکنون بارها مورد ارزیابی و بهبود قرار گرفته است، نقش انکارناپذیری در ایجاد اشتغال مستقیم و حفظ ظرفیت ناوگان حمل و نقل سبک کشور داشته است.

این شرکت برای خنثی سازی تحریم ها با کمک شرکت های دانش بنیان موفق به اخذ گواهینامه آلایندگی یورو 5+ EOBD برای وانت های تولیدی با موتور Z24NI از «شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران» و «شرکت بازرسی مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست» شد. . علاوه بر این، کیفیت محصول در زمینه‌های کاهش مصرف سوخت، نصب ترمز ABS، نصب فرمان دو تکه برای ایمنی راننده، کاهش ۱۰۰ امتیاز منفی کیفی، بهبود شاسی، قوای محرکه و بدنه بهبود یافته است. .

بنابراین برنامه شرکت زامیاد ادامه تولید وانت زامیاد با کیفیت قابل قبول و ارتقای آن به سه ستاره کیفی است. زیرا این خودرو منبع درآمد مناسبی برای اقشار کم درآمد شبکه حمل و نقل کشور است و به دلیل ظرفیت بارگیری فوق العاده و کارایی مناسب، قیمتی نیز دارد.

شرکت خودروسازی زامیاد علاوه بر تامین وانت نیسان، با تولید وانت پادرا پلاس که دارای سه ستاره کیفی است، گامی دیگر در جهت پاسخگویی به تقاضای بازار و ارتقای کیفیت محصولات خود برداشته است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.