بی صدا: رئیس فدراسیون هندبال بیشتر به فکر داوری باشد/ باید به آرامش فوتبال کمک کنیم


مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان از قضاوت بازی برگشت فینال لیگ هندبال انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت پس از قهرمانی سپاهان اصفهان در لیگ هندبال با گلایه از قضاوت فینال لیگ هندبال گفت: از داوری امروز گلایه دارم و متاسفم که رئیس کمیته داوران تحت تاثیر جو قرار گرفت. امیدوارم رئیس فدراسیون بیشتر به این موضوع فکر کند. من به عنوان یک کارشناس و پیشکسوت حضور داشتم و همه نکاتی را درباره رعایت نکردن برخی مفاد داور از سوی داور مطرح کردند که برای آینده هندبال نگران کننده است.

ساکت با انتقاد از تمدید لیگ هندبال خاطرنشان کرد: لیگ امسال بسیار طولانی و با وقفه های مکرر همراه بود که این به صلاح هندبال ایران نیست که البته بخشی از این مشکلات به خاطر تیم ملی است. خوشبختانه تحرک در هندبال ایجاد شده است و فدراسیون هم در تلاش است که قابل تقدیر است. ما هم سعی می کنیم در قسمت آقایان و البته بانوان برنامه های خود را دنبال کنیم.

وی درباره وضعیت تیم والیبال سپاهان گفت: متاسفانه برخی از اهداف از سوی کادرفنی و بازیکنان محقق نشد که از جمله آنها می توان به تربیت مربیان اصفهانی، تربیت بازیکنان جوان و مستعد استان و افزایش والیبال اصفهان اشاره کرد. ” با عدم تحقق این اهداف، هیئت مورد ارزیابی و بازنگری قرار گرفت و مقرر شد برای هدایت و پرورش والیبال استان و استعدادهای آن مجدداً در این مسیر حرکت کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: سیاست باشگاه این است که در لیگ یک با تیم جوانان استان اصفهان بازی کند. بخش‌هایی از برنامه‌ای که سه سال پیش از سوی تیم فنی والیبال طراحی شده بود، محقق نشد و طبق سیاست جدید ادامه خواهیم داد.

یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در پایان درباره شرایط فدراسیون فوتبال گفت: اجازه بدهید زمانی که مجمع در 20 خرداد برگزار شد در این باره صحبت کنم. در شرایط فعلی باید کمک کنیم که مجمع در آرامش برگزار شود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.