تحقیق مقدمه ای بر نوآوری و تولید است


ایسنا/ گیلان استاندار گیلان دستور تشکیل ستاد ویژه «تولید؛ دانشبانیان، کارفرما» در گیلان را صادر کرد و گفت: پژوهش مقدمه نوآوری و تولید است.

اسدالله عباسی در نشست تولید، دانش و اشتغال گیلان با تاکید بر لزوم انجام منویات عملیاتی رهبری و اجرای شعار محوری سال جدید، افزود: نشست تخصصی ستاد تولید، دانش بنیان و شغلی تولید هفته آینده با حضور مدیران دستگاه های مسئول در گیلان برگزار می شود.

وی تاکید کرد: همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند. وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با تدبیر و نگرش عمیق خود، تولید، دانش و اشتغال زایی را محورهای اصلی کار و خدمت در سال جاری بیان کردند، باید اقدامات مناسب را انجام دهند.

استاندار گیلان با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان اعتبارات خوبی در حوزه تولید و امور دانش بنیان به تصویب رسید، گفت: در نشست تخصصی این ستاد اعتبارات لازم برای تقویت دانش گیلان بنیان در نظر گرفته شد. زمینه در نظر گرفته خواهد شد.

عباسی پژوهش را مقدمه نوآوری و تولید دانست و گفت: دانشگاه ها در کنار سایر دستگاه های متولی تولید و دانش بنیان نقش کلیدی در انجام تحقیقات عملیاتی برای تحقق شعار سال دارند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.