تداوم آلودگی هوا/کاهش دمای تهران


وضعیت جوی استان تهران در پنج روز آینده صاف و غبارآلود همراه با غبار محلی، قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود. با تقویت پایداری و شدت انباشت، کاهش کیفیت هوا را به‌خصوص در مناطق پر تردد شهری شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران از امروز(۲۰آذر) تا اواخر روز سه شنبه(۲۳آذر) آسمانی صاف و از روز چهارشنبه (۲۴آذر) قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد پیش‌بینی می‌شود.

 با توجه به پایداری جو طی این چند روز انباشت آلاینده‌ها مورد انتظار است، از روز دوشنبه(۲۲آذر) علاوه بر روند تدریجی کاهش نسبی دما، با تقویت پایداری و شدت انباشت، کاهش کیفیت هوا را به‌خصوص در مناطق پر تردد شهری شاهد خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۸- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۲۱آذرماه) صاف و همراه با غبار محلی و در بعد از ظهر غبارآلود با بیشترین و کمترین دمای ۱۸ و ۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا(۲۲آذرماه) صاف و غبارآلود خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۶ و ۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام


خبر مهم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.