تداوم انقلاب در گرو جهاد تبیین است/ روحانیت میدان دارد


ایسنا/ گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان تداوم انقلاب را در گرو جهاد دانست و گفت: فضای مجازی باید همه فکر و جان ما باشد و همه دستگاه ها در عرصه فرهنگ و فضای مجازی نگران و هزینه کنند.

سردار محمد عبدالله پور در جلسه شورای فرهنگی حوزه های علمیه و بسیج در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کارکنان باید از مردم برای انجام کارها استفاده کنند، گفت: راز مدیریت با مردم و درگیرکردن آنها در امور، سادگی و سادگی است. با مردم باید با همان مهربانی و سادگی رفتار کرد.

وی نقش محوری مساجد در حل مشکلات و ارزش گذاری مردم را از وظایف مهم خادمان و مسئولان دانست و گفت: باید قدر این مردم شریف و انقلابی را بدانیم و با صدر و مردم سالاری مشکلات آنها را حل کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به نقش مردم در حل بسیاری از مشکلات گفت: ارتباط مردم با مساجد، پایگاه های بسیج و امام، حلقه محکمی برای گره گشایی از مشکلات خواهد بود. مردم.”

عبدالله پور با قدردانی از زحمات بسیج و بسیج مستقر در حل مشکلات گفت: برای حل مشکلات باید از توان و توان خود مردم استفاده کرد و این هنر ارتباط با مردم توسط آن مرحوم به ما سپرده شده است. امام، چون رابطه همیشه هست». افراد با معنویت قلب، اعتقاد و ایمان هستند.

وی با تاکید بر تقویت روحیه ایمان و اخلاص در خدمت در بین بسیجیان، سپاه پاسداران و سایر افسران، تصریح کرد: ایمان حتی در اوج خود به تنهایی کیفیتی ندارد، ایمان بستری می خواهد که ارزش آفرین باشد و امروز این امر است. بستر سپاه است».

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جایگاه ویژه روحانیت در جامعه گفت: ارتباط مردم با روحانیت صمیمانه، اعتقادی و ایمانی است و باید این ارتباط مستحکم باشد و حلقه وصل است. وظیفه سپاه».

وی افزود: دشمن در صدد تضعیف جایگاه روحانیت است که این فضا و بهانه در اختیار دشمن قرار نگیرد.

عبدالله پور تداوم انقلاب را در گرو جهاد دانست و گفت: فضای مجازی باید همه فکر و جان ما باشد و همه دستگاه های با حوزه روحانیت باید در عرصه فرهنگ و فضای مجازی نگران و هزینه کنند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.