تصویب نهایی سند برش استانی طرح مهندسی کشور


ایسنا/ لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تصویب نهایی سند برش استانی طرح مهندسی کشور خبر داد.

احمد حسین فتایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان که با دو دستور کار «ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ترویج فرهنگ درختکاری» و «بررسی راهکارهای قانونی و فرهنگی برای مقابله با مخربان محیط زیست» برگزار شد، گفت: در جلسه قبل دستور جلسات هیئت مدیره تا پایان سال به دستگاه های عضو و اجرایی، نظامی، انتظامی و دانشگاه ها ابلاغ شد تا کلیه اعضا و دستگاه ها آمادگی کامل برای حضور در جلسه، اظهار نظر و ارائه نظرات را داشته باشند. راه حل های مناسب

وی افزود: بر این اساس دستور جلسه امروز که «ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ترویج فرهنگ جنگل کاری» و «بررسی راهکارهای قانونی و فرهنگی مقابله با مخربین محیط زیست» است، به اطلاع عموم رسید. ارگانهای ذیصلاح.سازمانها تصویب خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تشکر از همه اقدامات انجام شده خاطرنشان کرد: مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید باعث جهش اقدامات و فعالیت ها در این زمینه شود.

فتایی با تاکید بر نقش ویژه عموم مردم در تحقق و ارتقای شاخصه های فرهنگی مرتبط با محیط زیست، از تصویب نهایی سند بخش استانی طرح مهندسی کشور توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و افزود: این سند. با حضور مسئولان و انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگ عمومی کشور منتشر شده است.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.