تمامی بیمه ها از زوج های نابارور حمایت می کنند/ ۷ مرکز درمان ناباروری در آذربایجان شرقی وجود دارد


ایسنا/ آذربایجان شرقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: انواع بیمه ها تا حدودی هزینه های درمان ناباروری را پوشش می دهند.

دکتر. جواد احمدیان روز یکشنبه یکم خردادماه در جمع خبرنگاران افزود: هفت مرکز درمان ناباروری در آذربایجان شرقی فعال است و مرکز دولتی الزهرا(س) تبریز نیز در این زمینه خدمات ارائه می دهد.

وی ادامه داد: متأسفانه تا سال 1400 پوشش بیمه ای زیادی برای درمان ناباروری وجود نداشت، اما از سال 1400 مقدمات درمان، تشخیص، داروها، پاراکلینیک، آی یو آی، IVF و میکرواینجکشن، میکروتست مردان، سونوگرافی شکم فراهم شد. ” و ترانس واژینال تحت پوشش بیمه قرار گرفت.

وی افزود: یکسری مسائل ساختاری برای انتقال اسناد به بیمه وجود دارد که تلاش می کنیم با سرعت بیشتری این مشکلات را برطرف کنیم.

احمدیان خاطرنشان کرد: بیمه های سلامت، سلامت، تامین اجتماعی، ارتش و غیره در این زمینه فعال هستند.

وی گفت: افرادی که در سال گذشته دچار ناباروری شده اند و تحت پوشش بیمه نبوده اند نیز می توانند با همکاری بیمه و ارائه مدارک لازم پول خود را دریافت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هزینه درمان ناباروری بستگی به نوع درمان و وسعت بیماری دارد که با دارو درمان می شود، اما گاهی نیاز به تخمک گذاری و اقدامات سطح بالا دارد که هزینه های بیشتری را به خانواده ها تحمیل می کند، اما تلاش می کنیم. هزینه های زوج های نابارور را به حداقل برسانید.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.