تیم شادکام مشهد از دسته سوم ورزشگاه امام رضا (ع) آغاز می شود


ایسنا/ خراسان رضوی تیم فوتبال شادکام مشهد عصر امروز رقابت های خود در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور را در ورزشگاه امام رضا (ع) آغاز می کند.

تیم فوتبال شادکام مشهد تنها نماینده خراسان رضوی در مرحله دوم مسابقات قهرمانی دسته سوم کشور جام آزادگان عصر امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) کار خود را آغاز می کند.

شاگردان سعید خانی در هفته اول این رقابت ها در مشهد از ساعت 14:30 باید به مصاف آریوی اسلامشهر بروند.

ترکیبی از پیشکسوتان مسلمان پیام و ابو در راس باشگاه شادکام

تیم شادکام که امروز اولین بازی رسمی خود را برگزار می کند تیم جوانی است که به تازگی با خرید امتیاز از تیم مهاجر مشهد در رقابت های دسته سوم قهرمانی شرکت کرده است. محمد شادکام به عنوان مدیرعامل و مالک باشگاه، مجید سلیمانی به عنوان قائم مقام و سرپرست تیم، مرتضی برگیزار بازیکن سال های گذشته ابومسلم و پیام به عنوان مدیر فنی، سعید خانی کاپیتان سابق ابومسلم و صبای قم به عنوان سرمربی ای داوود. دانش دوست، بازیکن سابق تیم های ابومسلم و تراکتورسازی، مربیگری افراد حاضر در این تیم را بر عهده دارد.

جلال تختی به عنوان مربی بدنساز و امید غلامی دروازه بان سابق ابومسلم و پیام به عنوان مربی دروازه بانان از دیگر افراد حاضر در کادرفنی سعید خانی هستند.

کار سخت برای صعود مبارک

دانش آموزان سعید خانی برای صعود تلاش خواهند کرد. شادکام مشهد باید در یک گروه 10 تیمی به مصاف تیم هایی از استان های خراسان بزرگ، مازندران، گلستان و تهران برود. به استثنای آریوی اسلامشهر، امروز تیم مقابلش شادکام باید به مصاف تیم های مردان پاشا کرج، دریا بابل، جوان نوین ساری، نوین کشاورز علی آباد، کیا تهران، مقاومت تهران، پیام وحدت بیرجند و شاهین بجنورد برود.

شادکام برای صعود مستقیم به لیگ 2 باید به صدر جدول این گروه برسد. کسب مقام دوم شادکام را راهی پلی آف می کند. کسب رتبه کمتر از ششم نیز خطر سقوط به دور اول لیگ سه را خواهد داشت.

بازیکنان با سابقه صعود

تیمی که سعید خانی برای این فصل در اختیار دارد ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه و عمدتا بومی است. تنها یک دروازه بان اصفهانی به نام باقری به این تیم اضافه شده است اما بقیه بازیکنان خراسانی هستند.

حمید غلامی مهاجم سابق سیاه جامگان که با این تیم از لیگ 2 به لیگ برتر صعود کرد، این فصل با پیراهن شاد برای مشهد مقدس به میدان می رود. در کنار او احسان ختایی، سعید جهانیده و محمد ولی زاده دیگر بازیکنانی هستند که در تاریخ خود در تیم هایی مانند پرسپولیس مشهد، ابومسلم، پیام، پدیده و سیاه جامگان بازی کردند.

امین جلالیان، سجاد جهاندوست، امیر مرادی، محمد سلیمانی، احمدرضا صدیق، قاسم گل محمدی، علی مقصودی، مصطفی حسین آبادی و… جزو بازیکنان شادکام مشهد در دسته سوم هستند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.