ثبت نام بازماندگان کمک هزینه تا 1 ژوئن / نحوه جداسازی کمک هزینه برای مجردها


ایسنا/ گلستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به تشریح جزئیات ثبت نام کمک هزینه بازماندگان و متقاضیان جدید پرداخت و گفت: ثبت نام از متقاضیان و بازماندگان جدید کمک هزینه تحصیلی از 27 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا 11 خرداد ادامه دارد.

حسینعلی خواجه مظفری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: کسانی که از سال 89 تاکنون یارانه دریافت نکرده اند و همچنین کسانی که از سال 93 تاکنون درخواست یا انصراف نداده اند و همچنین کسانی که در سال 94 و حذف شده اند. یارانه اخیر، باید درخواست های خود را ارائه دهند.” سامانه هدفمندی یارانه ها را ببینید.

وی افزود: افراد باقیمانده باید ابتدا با شماره گیری کد #۴*۴۳۸۵۷* از آخرین وضعیت ثبت نام خود مطلع شوند و سپس برای دریافت کمک هزینه خانوار به my.gov.ir مراجعه کنند. .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: زمان ثبت نام متقاضیان جدید یارانه و پسماند بر اساس رقم آخر سمت راست کد ملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 اردیبهشت ماه برای اعداد زوج و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه 9 و 30 فروردین برای شماره های فردی از طریق درگاه my.gov.ir انجام شد اما کسانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند می توانند امروز 30 اردیبهشت یا اولین یکشنبه خرداد ثبت نام کنند.

گردش مالی معیار کاهش رتبه خانوارها است

خواجه مظفری با بیان اینکه تمامی اقدامات مربوط به یارانه ها قبل از دریافت آن مربوط به وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها است، با اشاره به دهک خانوارها، گفت: در پرداخت یارانه ها، گردش مالی به حساب می آید. معیار رد صلاحیت خانواده ها درصد بالایی از مردم یارانه می گیرند و بیش از 70 درصد جمعیت یارانه ای ما روستاییان هستند.

وی تاکید کرد: هموطنانی که از لیست یارانه بگیران حذف شده اند و یا مخالف نوع استعمار زدایی هستند نگران نباشند، به همه درخواست های مردم رسیدگی می شود، پرونده یارانه ها در تهران پیگیری می شود اما ما به عنوان خدمتگزار هستیم. از مردم، هر ساعت تبلیغ کنید، ما یارانه را برای مردم تبلیغ می کنیم و به سوالات آنها پاسخ می دهیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه هر نوع پیگیری یارانه جدید نیازی به برخورد شخصی ندارد، خاطرنشان کرد: دولت برای سایر دهک ها به جز دهک دهم یارانه پرداخت کرد. و اعتبار اعطا شد.

وی خاطرنشان کرد: ممکن است برخی افراد به درستی در دهک مورد توجه قرار نگیرند که اعتراض دهکی و سایر موارد مربوط به یارانه خود را با مراجعه به hemayat.mcls.gov.ir و یا تماس با شماره 09200006369 اعلام کنند.

خواجه مظفری درباره کسر نشدن یارانه برخی افراد توضیح داد: بخشی از یارانه ای که پرداخت شده قابل برداشت است و از این نظر مشکلی وجود ندارد اما گاهی برخی از یارانه بگیران به دلیل بدهی بانکی یا نقص کارت برای دریافت یارانه اقدام می کنند. مشکلی که باید برای حل آن به بانک مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به حذف یارانه برخی از خانواده ها به دلیل وضعیت مالی مساعد تک فرزند، افزود: گاهی در برخی خانواده ها تک فرزند مستقل و قابل توجه است. مقدار پولی که در حساب بانکی شماست باید سر خانواده قطع شود، برای حل این مشکل فرزندان متاهل به اضافه 10 باید به پلیس مراجعه کنند و فرزندان مجرد نیز برای جداسازی خانواده به بخشداری مراجعه کنند و در صورت تمایل، ثبت نام مجدد برای دریافت یارانه

من باید بگویم؛ طبق اعلام مراجع ذیصلاح، ثبت نام بازماندگان یارانه پس از تاریخ اعلام شده قطع نخواهد شد و برای کسانی که به موقع ثبت نام نکنند، تاریخ جدیدی اعلام می شود.
انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.