جای برخی بازیکنان در لیست تیم ملی فوتبال خالی است!


یک پیشکسوت فوتبال ایران می گوید جای برخی بازیکنان در لیست تیم ملی خالی است.

محسن گروسی پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با ایسنا، درباره دو بازی باقی مانده این تیم در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: این بازی ها نوعی تشریفات است و از نظر نتیجه اهمیتی ندارد. به نظر من باید جایی برای بازیکنان کمتر باتجربه وجود داشته باشد اما باید دید نظر کادر فنی و نظرشان درباره این بازی ها چیست. در کل شرایط مسابقات ملی برای ما مهم است و می خواهیم تیم به مسابقات خود افتخار کند.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم برنده شویم باید با تمام توان شرایط را برای رویارویی با حریفان آماده کنیم اما اگر بخواهیم شرایط را برای سایر بازیکنان فراهم کنیم رویکرد متفاوت خواهد بود. این نظر کادر فنی است که می تواند شرایط را مشخص کند. باید شرایطی فراهم شود تا بازیکنان تست شوند. تغییر برای همه بازیکنان غیرمنطقی است، اما برخی از بازیکنان باید آزمایش شوند تا وضعیت کلی بازیکنان بررسی شود.

گروسی درباره تیم کره جنوبی گفت: تیم کره جنوبی همیشه تیم خوبی بوده و یکی از رقبای جدی ما بوده است. ما بازیکنان و لژیونرهای بسیار خوبی داریم که در اروپا عملکرد خوبی دارند. در واقع این تیم ملی کره است که از ما می ترسد. به نظر من اگر شرایط مهیا باشد، مقابل کره جنوبی تیم خیلی متحدی نخواهیم بود. ملی پوشان باتجربه هستند و می توانند برای کشور ما بسیار موثر باشند.

این پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تیم ملی با توجه به اینکه راحت هستند از صعودشان معاف شده اند؟ آیا می توانند کمتر به خودشان فشار بیاورند؟ وی گفت: بازیکنان می‌دانند در هر شرایطی زیر ذره بین قرار خواهند گرفت. بازیکنان عقب نمی نشینند و با تمام وجود بازی خواهند کرد. به نظر من همه توان فوتبالی ما در تیم ملی نیست و باید کادرفنی برای ارزیابی عملکرد برخی بازیکنان وجود داشته باشد. به نظر من جای برخی بازیکنان در تیم ملی خالی است و برخی بی ذوقی ها مانع از دعوت برخی بازیکنان شد. با توجه به لیگ فشرده ای که داشتیم، بازیکنانی داشتیم که آمادگی بالایی داشتند اما به تیم ملی دعوت نشدند.

گروسی اضافه کرد: در ابتدای بازی مشکلات فنی داشتیم و با توجه به مهارت بازیکنان و استعدادهایی که داشتیم توانستیم به نتایج مطلوب برسیم و فکر می کنم اگر مربی خوبی وجود داشت می توانستیم. درست است که بازی را بردیم اما ممکن است برخی حرفه من را قبول نداشته باشند. در مورد مهارت بازیکنان تیم

وی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی وارد جام جهانی می شوید تیم ها بسیار قوی هستند و باید سیستم های مختلفی داشته باشیم تا بتوانیم خوب بازی کنیم. به نظر من باید بازنگری صورت گیرد تا یک تیم قدرتمند با سازماندهی بسیار قوی به جام جهانی برود.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.