جبران تاخیرهای پروژه سد دالکی


ایسنا/ بوشهر معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: تاخیر در پروژه سد دالکی باید در یک برنامه زمان بندی مناسب جبران شود و مردم شریف دشتستان هر چه سریعتر از این پروژه بهره مند شوند.

محمدهادی رستمیان در بازدید از کارگاه سد دالکی، عملیات اجرایی سرریزسازی، حفاری بدنه اصلی، راهرو، گالری های انحراف آب و تجهیز کارگاه پروژه را مورد ارزیابی قرار داد و این پروژه را یکی از پروژه های مهم این پروژه اعلام کرد. استان

وی با تاکید بر آمادگی جبهه های مختلف کاری تصریح کرد: در این سد ظرفیت کار با حداکثر نیرو و ماشین آلات وجود دارد و هم پیمانکار و هم کارفرما و هم سیستم بازرسی باید به این امر توجه کافی و لازم داشته باشند. مسئله.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه چندین سال از شروع عملیات اجرایی و مدت قرارداد می گذرد و با توجه به اینکه این سد نقش بسیار مهمی در تامین آب جنگل های دشتستان دارد، شرکت آب منطقه ای بوشهر در تلاش است تا امتیازات بیشتر و توجه ویژه را دریافت کنید. از وزارت نیرو درخواست شده است تا اعتبار کافی برای تکمیل این سد را با بالاترین سرعت و بالاترین استانداردها تامین کند، بنابراین تاخیرها تا کنون بر اساس برنامه زمانی مناسب جبران شده و شاهد بهره مندی مردم شریف دشتستان از این پروژه خواهیم بود. به همان سرعتی که ممکن است.

مدیرعامل آب منطقه ای استان بوشهر نیز در این بازدید تصریح کرد: سد دالکی آب مورد نیاز 12 هزار و 750 هکتار از جنگل های دشتستان را تامین می کند.

وی افزود: سد دالکی با ظرفیت 270 میلیون مترمکعب و 37 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گفتنی است عملیات و انفجار بخشی از سرریز سد دالکی نیز به دستور رستمیان معاون عمرانی استاندار انجام شد.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.