حدادی: گرانی ترین مشکل مردم است


رئیس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گرانی اجناس یکی از مهمترین مشکلات مردم است که دلیل اصلی آن شبکه توزیع، اجاره پشت صحنه و فعالیت دلالان است. .

به گزارش ایسنا، علی حدادی در دیدار با جمعی از اصناف شهرستان نظرآباد استان البرز، اظهار کرد: اولویت اول مجلس معیشت مردم است. در حال حاضر گرانی کالا در کشور گسترده ترین مشکلی است که مردم با آن مواجه هستند که دلیل اصلی آن مشکل در شبکه توزیع، اجاره پشت صحنه و عملکرد دلالان است. مجلس در تلاش است تا با تغییر قوانین مشکلات معیشتی را که واقعاً به مردم فشار می آورد، حل کند

وی در ادامه بیان کرد: در نشست با اصناف می توان مشکلات را از کف جامعه برداشت و در جهت رفع آنها گام برداشت. شاهد بودیم که واردات خودرو در انحصار قرار گرفته است که کار مجلس را مختل می کند و انشالله امسال شاهد تحولات خوبی در این زمینه خواهید بود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قدرت خرید مردم کاهش یافته است. در مجلس تلاش کردیم با اصلاح ساختار بودجه و هماهنگی با دولت سیزدهم و سازمان برنامه و بودجه، بخش قابل توجهی از مشکلات را حل کنیم. در بودجه امسال، حفاظت از گروه های آسیب دیده در اولویت بود.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به جمعیت استان البرز امسال اعتبارات خوبی برای مناطق محروم، راه روستایی، بهداشت، کشاورزی، افزایش فضاهای آموزشی و آب گرفتیم. مهم ترین آن جذب دویست میلیارد تومان اعتبار برای آب شرب شهرستان نظرآباد است. انشاالله در شهریور ماه سال جاری مخزن 5 هزار مترمکعبی آب شرب نظرآباد تکمیل و شاهد انتقال آب از سد طالقان باشیم. سعی می کنیم در این جلسات نتایج خوبی داشته باشیم و شاهد رفع مشکلات اصناف و مردم باشیم.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.