حذف پرسپولیس از جام حذفی/ کار بزرگ شاگردان رحمتی در لیبرتی


آلومینوک اراک با برتری 3 بر 2 مقابل پرسپولیس حکم حذف شاگردان یحیی گل محمدی را صادر کرد.

به گزارش ایسنا، از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 2 شاگردان مهدی رحمتی به پایان رسید.

با این نتیجه پرسپولیس از جام حذفی حذف شد و آلومینیوم اراک در مرحله بعد میزبان خلیج فارس ماهشهر خواهد بود.

احسان پهلوان در دقیقه 9 و مهدی ترابی در دقیقه 45 + 3 دقیقه (پنالتی) برای پرسپولیس و محمدرضا آزادی در دقایق 21 و 65 و محمد علینژاد در دقیقه 53 برای آلومینیوم اراک گلزنی کردند.

نیمه اول

در دقیقه سوم ضربه میلاد سرلک توسط پورحمیدی مهار شد و روی ریباند باز هم کامیابی نیا شوت زد که باز هم پورحمیدی توپ را ناقص پاس داد و دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

گل: احسان پهلوان 9 دقیقه توپ را وارد محوطه جریمه کرد و با ضربه فنی دروازه آلومینیوم اراک را باز کرد.

گل: آلومینیوم اراک در دقیقه 21 شکست را جبران کرد. محمدرضا آزادی پاس گل اول تیمش را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه 27 پرسپولیس با شوت از راه دور ترابی دروازه پورحمیدی را تهدید کرد که باز هم توپ را دو بار در آغوش گرفت. در دقیقه 38 امید عالیشاه با ضربه محکمی به دروازه آلومینیوم برخورد کرد که پورحمیدی باز هم ناجی دروازه تیمش بود. یک دقیقه بعد توپ خطرناکی وارد محوطه شد و پورحمیدی باز هم نفر اول صحنه بود.

آلومینیوم در بازی علی نژاد و آزادی در دقیقه 42 موقعیت خوبی داشت که ضربه آزادی کوتاه بود و گوهری به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۱+۴۵ شیرزد تیموروف در داخل محوطه با ضربه سر توسط میثم مجیدی خطا کرد و داور این بازی را پنالتی اعلام کرد.

گل: مهدی ترابی در دقیقه 3+45 پنالتی را به گل تبدیل کرد.

بار دوم

گل: در دقیقه 53 ضربه فنی محمدعلی نژاد با برخورد به تیر دروازه پرسپولیس به گل دوم آلومینیوم اراک تبدیل شد.

در دقیقه 61 آلومینیوم موقعیت خوبی داشت اما بعد از تاخیر طولانی شریفات شروع به شوتزنی کرد اما ضربه او به آسمان رفت. در دقیقه 64 قائد رحمتی از راه دور شانس خود را امتحان کرد اما ضربه محکم او به کرنر گوهری رفت.

گل: محمدرضا آزادی در دقیقه 65 محمدرضا آزادی در محوطه جریمه با یک ضربه زمینی محکم توپ از دست رفته را وارد دروازه پرسپولیس کرد و آلومینیو گل سوم را به ثمر رساند.

در دقیقه 71 با خطای وحدت هنانوف، مهاجم آلومینیوم با گوهری تک به تک شد و دروازه بان با خطای پنالتی حریف را متوقف کرد. آزادی پشت پنالتی بود که گوهری ضربه را مهار کرد و مانع از تشدید اختلاف شد.

هر دو تیم نتوانستند پرسپولیس را از جام حذفی حذف کنند.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری (کارت زرد)، فرشاد فرجی (سعید آقایی 23)، علی نعمتی، رامین رضاییان (کارت زرد) (منوچهر صفروف 85)، وحدت حنان اف، کمال کامیابی نیا (رضا اسدی 68)، میلاد سرلک (امید علیشاه) مهدی عبدی 68)، احسان پهلوان، مهدی ترابی و تیمیروف (حامد پاکدل 85).

آلومینیوم اراک ترکیب: حسن پورحمیدی، وحید محمدزاده (کارت زرد)، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی، علیرضا نقی زاده (امیر نوری 81)، محمدعلی نژاد، میثم مجیدی (کارت زرد) (پوریا آریا کیا 53)، محمدرضا آزادی (مهرداد) ) بایرامی 89)، میلاد فخرالدینی (امیرمحمد هوشمند 89)، اسماعیل شریفات و محمود قائدرحمتی (کارت زرد).

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.