حمل پیانو با قیمت عالی نحوه بسته بندی و حمل پیانو ☎️1777 (4)

حمل پیانو با قیمت عالی – نحوه بسته بندی و حمل پیانو – ☎️1777
حمل پیانو

به عنوان مثال، اگر چهار حرکت دهنده دارید که کمک می کنند، وقتی پیانو به پله ها می رسد چه کسی رهبری را بر عهده می گیرد؟ چنانچه قصد جابه جایی و حمل و نقل پیانو را دارید ، می بایست به نکته ها ذیل دقت فرمائید تا در حین حمل به پیانو شما آسیب نرسد و مجبور نشوید مجدد به جهت خرید ساز جدیدی هزینه نمائید ، در صورتی که به دنبال یک کمپانی دارای در حوزه اثاثیه کشی و باربری میباشید شرکت سپند توشه بهترین مورد به جهت لوازم کشی و حمل اثاثیه منزل شماست به جهت حمل تخصصی پیانو مهم این کمپانی تماس بگیرید تا سرویس ها بی نظیر لوازم کشی و حمل پیانو را به جهت شما انجام دهیم ما در سرویس شما خواهیم بود. با این حال، جابجایی یک پیانوی بزرگ میتواند نیازمند ایجاد تغییرات گسترده در ویژگی یا حتی بلند کردن ساز از طریق یک پنجره بزرگ با استفاده از جرثقیل باشد. به عنوان مثال، یک پیانوی گرند کنسرت می تواند به ارتفاع بیش از 108 اینچ و وزن آن 1000 پوند یا حتی بیشتر بسته به سازنده برسد.

حتی اگر احساس می کنید که نمی توانید از عهده خدمات آنها برآیید، این نقل قول ممکن است ملاحظات مهمی را مورد توجه شما قرار دهد. از متر استفاده کنید. از کامیون حمل و نقل بدون رمپ بارگیری استفاده نکنید . این روند دشوار حرکت را بدون یک برنامه گام به گام روشن آغاز نکنید . این پیانوها می توانند بیش از 1200 پوند وزن داشته باشند، در حالی که بچه گرندها در یک قاب کوچکتر همان شکل را دارند که معمولاً حدود نیمی از آن وزن دارند. آنها یک صفحه صوتی بزرگ و چنگ شکل دارند و معمولاً روی چرخ های چرخدار می چرخند. پیانوهای عمودی سازهای کوچکتر و قابل حمل تری هستند که معمولاً در کلوپ ها، استودیوها و خانه ها دیده می شوند که گزینه بزرگ تری را در خود جای نمی دهند. از دیگر انواع پیانوهای عمودی می توان به پیانوهای کنسولی و استودیویی اشاره کرد. انواع دیگری از پیانوهای ایستاده وجود دارند که بسیار بزرگتر از پیانوهای اسپینت هستند. دو نوع دیگر از پیانوهای گرند وجود دارد که در وسط بین گرند کنسرت و بیبی گراند قرار دارند. این نوع پیانو بیشتر در مراکز رسمی مانند برگزاری کنسرت ها و برنامه های موسیقی و یا رستوران هایی که هنگام صرف غذای مشتریان برای آنها پیانونواخته می شود و موسیقی زنده دارند، استفاده می شود.

وزن پیانوها بسته به نوع انها میتواند ملبین 300 تا 1500 پوند باشد، بنابراین از نیروی توانمند برای برداشتن و حمل پیانو استفاده کنید. اگر میخواهید اسباب کشی شما امن باشد، این یک فرآیند بسیار خطرناک است که مستلزم آمادگیها و برنامهریزیهای زیادی است. یک تیم مجرب متشکل از چهار یا پنج جابجایی باید بتواند ابزار را با خیال راحت حمل کند. داشتن تجهیزات مناسب جابجایی شما را ایمن تر و آسان تر می کند. شرکت های باربری باید با استفاده از بهترین روش حمل پیانو، اقدام به این کار کنند تا هنگام جابجایی آن، هیچ آسیبی به خود پیانو و یا دیوارها، در طول مسیر وارد نشود. هنگام جابهجایی پیانو باید مراقب باشید که بدنه پیانو، دک پیانو (رزونانس پیانو) و غیره آسیب نبینند. نکته مهم: اگر قصد حمل پیانو به صورت تخصی و بدون دردسر را دارید همین حالا با شرکت باربری تهران تماس بگیرید. اتوبار تمام کار به شما توصیه می کند ، اگر قصد حمل و جابه جایی پیانو را دارید با شرکت های حمل بار و باربری که به طور تخصصی این کار را انجام می دهند تماس بگیرید و قبل از انتخاب شرکت باربری از قیمت جابجایی و حمل پیانو آگاهی لازم را کسب کنید.

جابجایی پیانو یک کار تخصصی است اما اگر کنجکاوید که بدانید این دستگاه چگونه حمل میشود یا چنانچه قصد دارید خودتان حمل پیانو را انجام دهید با این مطلب همراه ما باشید. دانستن اینکه چه کاری را باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید می تواند زمانی که یک آلت موسیقی بزرگ مانند پیانو را جابه جا می کنید بسیار مفید باشد. باوجود اینکه سایز نسبتا کوچکی دارند، حداقل وزن معمول آنها 150 کیلوگرم است. پیانوهای کلاسیک عمودی با اندازه کامل می توانند به وزن نزدیک به 900 پوند و ارتفاع حدود 60 اینچ برسند. مرکز ثقل پیانوی استودیو، کوتاه تراز پیانو دیواری بزرگ است، بطوری که ارتفاع آن 1.2 متر و ارتفاع پیانو دیواری بزرگ تقریبا 1.5 متر است. هنوز حفظ پیانو بسته بندی شده در کامیون در طول بارگذاری. هنوز حرکت هر مبلمان و اشیاء دیگر از مسیر سفر پیانو قبل از شروع. ممکن است تصور کنید با زور و نیروی فیزیکی میتوانید آن را جابجا کنید؛ ولی این کار به پیانو آسیب میزند. از قبل با پیانو سازان حرفه ای مشورت کنید. آیا جای بسته بندی خشکاننده داخل پیانو قبل از بسته بندی آن را. ᠎Th᠎is was c᠎reated with the he lp of GSA Content  G ener᠎at or DEMO᠎.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.