خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (5)

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر

سهولت در بهکارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای اضافی در قسمتهای برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برشهای مکانیکی و سنتی است. عدم تولید پیلیسه و سطح برش تمیز: برش لیزری در اغلب موارد لبه برش صاف و تمیز بوجود می آورد و ضمناً به خاطر عدم استفاده از ابزار براده برداری، پیلیسه تولید نمی شود، البته در مواردی مانند برش لیزری آلومینیمم ممکن است پیلیسه تولید شود. برش لیزر فلزات در مجموعه شیت لیزر با استفاده از نسل چهارم تکنولوژی برش لیزر فلزات یعنی لیزر فایبر برای برش فلزات صورت میپذیرد. هر چند گاهی با کمی تغییرات در تیوب لیزر و پاور دستگاه های برش غیر فلزات ( co2) می توان فلزات را تا حداکثر 1 الی 1.5 میلی متر برش داد. به دلیل این که دستگاه CNC دارای منبعی با توان بالا است در نتیجه سرعتی که توسط آن قطعات توسط لیزر برش می خورند بسیار بالا خواهد بود.

Post was gen erat ed wi th t​he ​he lp  of GSA C᠎ontent Gener​at or Demoversion!

هد اشعه تقویتشده را به سمت انواع فلزات ارسال میکند.

شرکت بین المللی پرسناژبزرگترین و با سابقه ترین شرکت در زمینه خدمات دستگاه های برش و حکاکی لیزر در ایران می باشد. یکی از اولین سوالاتی که در حین آشنایی با این دستگاه ها ممکن است ذهن تان را مشغول کند، علت استفاده از آن ها می باشد، بدون شک اگر شما در زمینه برش سابقه داشته باشید، می دانید که برش دادن مواد به صورت قدیمی و سنتی، علاوه بر سخت بودن بسیار طاقت فرسا نیز هست.در کنار این موارد، معمولا کیفیت و دقت کار هم به آن اندازه ای که شما انتظار دارید نخواهد رسید. لیزر دی اکسید کربن یکی از قدیمی ترین و بهترین مارک دستگاه برش لیزر است. برخی از مهم ترین آنها شامل: سورس، سیستم CNC، دستگاه چیلر، دستگاه خشککن، فیلتر، تیوب، آینه ها، لنز، هد دستگاه، سیلندر یا مخزن گاز، کنترل پنل و … هد اشعه تقویتشده را به سمت انواع فلزات ارسال میکند. این کامپیوتر وظیفه ارسال برنامههای لازم جهت برش و یا حک فلزات و غیر فلزات را بر عهده دارد. پارچه یکی از پر کاربردترین موادی است که در صنایع گوناگون به کار می رود و جالب است بدانید کمتر کسی اطلاع دارد که دستگاه های برش غیر فلزی قابلیت برش این متریال ها را نیز دارند.

همانطور که در متن به آن اشاره شد، دستگاه های برش غیر فلزات قابل استفاده برای موادی با جنس های بسیار گوناگون می باشند، در ادامه ما قصد داریم تا برخی از کاربردهای دستگاه برای مواد مختلف را به شما توضیح دهیم تا اطلاعات بیشتری درباره آن ها کسب کنید. و موارد دیگری اشاره کنیم، دستگاه های برش غیر فلزات بر پایه CO2 هستند و می توانند انواع حکاکی و یا برش های مختلف را روی مواد مورد نظرتان انجام دهند. بنابراین اگر قصد استفاده از آن ها را دارید، ایده های تان را محدود نکنید.در دستگاه های برش غیر فلزات، از لیزر CO2 استفاده می شود که در واقع نوعی لیزر مولکولی از نوع گاز به شمار می رود. با توجه به اینکه شما برش چه ماده ای را در نظر دارید، دستگاه می تواند از متدهای آب کردن، تصعید و یا سوزاندن استفاده کند.پس از آنکه برش های لازم برای ایجاد طرح انجام شد، به کمک فشار گاز، سطوح برش خورده تمیز می شوند.بنابراین در نهایت برش هایی بسیار با کیفیت و با دقت به شما تحویل داده می شود.

هر نوع از دستگاه لیزر مزایا و معایب مختص خود را دارد.

اگر قصد شروع فعالیت در صنعت لیزر را دارید، میتوانید روی محصول فوق حساب کنید. یکی از مهمترین مواردی که از دستگاه برش لیزر استفاده می شود در صنعت چوب، چرم، قطعه سازی، شیشه و همچنین صنایع سنگ می باشد. هر نوع از دستگاه لیزر مزایا و معایب مختص خود را دارد. دستگاه برش لیزر چه فلزاتی را برش می دهد ؟ سوال: با چه نرم افزاري طرح های لیزر را ميشه طراحي کرد. هر چه محصول زیباتر باشد، فروش آن بیشتر است. این شرکت برای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز کلیه ی دستگاه های لیزر خود را به صورت اقساطی به فروش می رساند. ذوب ماده به همراه دمیدن گاز پرفشار: این روش به این صورت است که ابتدا پرتوی لیزر، ماده موردنظر را در نقطهٔ کاری به دمای نقطه ذوب میرساند. سپس این پرتوی لیزری با توجه به میزان قدرتی که برای آن تعریف شده است قسمت مورد نظر را برش میدهد یا موجب تصعید آن میشود (حکاکی) و در پایان قسمتهای برش خورده با گاز فشار بالا از روی جسم برداشته شده تا سطح صاف و صیقلی قطعه اصلی باقی بماند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قدردانی بلینکن از قطر برای “نقش سازنده” آن در دیپلماسی با ایران

وزارت امور خارجه از نقش همتای قطری خود در دیپلماسی دوحه آمریکا با ایران قدردانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.