خرید ترازوی دیجیتال شیشه ای مخصوص وزن کردن جنس اصل (3) بیاموز (2)

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

ترازوی دیجیتال وزن کشی برند افق با بیشینه وزن قابل تحمل ۱۵۰ کیلوگرم قابلیت اندازهگیری وزن در واحدهای پوند و کیلوگرم دارد و اگر وزنی بیشتر از این مقدار … Da᠎ta was generated by G​SA  Con​tent ​Ge​nerator DEMO.

ترازو شیشه ای دیجیتال

محدود اندازه گیری بیشترین وزنی است که یک ترازو می­ تواند نمایش دهد. ترازوی دیجیتال کمری با صفحه شیشهای و طراحی بسیار زیبا ، قابلیت اندازه گیری وزن تا 180 کیلوگرم را دارد. Th​is ​data has been generat᠎ed by GSA Content Generator ​DE MO!

ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای

این ترازو با دقت انداه گیری ۱ گرم کمترین خطای ممکن را در اندازه گیری مواد غذای دارد.البته با قابلیت صفرکردن ترازو، میتوانید مواد غذایی دلخواهتان را با ظرف نیز اندازهگیری کنید؛ فقط کافیاست ظرف را روی ترازو قرار داده و علامت Z/T را فشار دهید تا عدد صفر نمایش داده شود، بعد مواد را داخل ظرف بریزید و وزن آن را مشاهده کنید.

ترازو های دیجیتالی معمولا دارای سیستم خاموش و روشن شدن خودکار هستند و با رفتن فرد به روی آن، روشن می شوند، وزن را با اعداد دیجیتال بر روی نمایشگر، نمایش می دهند و چند ثانیه بعد از پایین آمدن فرد، در صورت عدم استفاده، خاموش خواهند شد. Th᠎is c ontent has be en c reated by GSA Conte nt Gen​erat᠎or​ D​em​oversion.

این دسته از ترازوها عقربه هایی مانند عقربه ساعت دارند و با قرار گرفتن فرد بر روی آن عقربه ها حرکت کرده و وزن را نشان می ­دهد.

ترازوهای وزن کشی های خانگی معمولا به دو شکل عقربه ای و دیجیتال هستند که در ادامه در باره این دو مدل از ترازوهای وزن کشی و بیشتر در باره ترازوهای دیجیتال صحبت خواهیم کرد.

ترازوی شیشه ای

به همین بهانه، در ادامه این مطلب از پونگ قصد داریم تا چند نمونه از بهترین انتخابها برای خرید ترازو دیجیتال را خدمت شما معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

است که در ادامه در باره آنها بیشتر صحبت خواهیم کرد. به علاوه تمیز کردن آنها آسان بوده و بسیار سبک هستند و به راحتی می توانید آنها را جابجا کنید.

ترازو وزن کشی شیشه ای

دقیق بودن، استحکام و دوام ترازو از مهمترین ویژگیهای یک ترازو به حساب میآیند و ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave به همه آنها مجهز است.

ترازو دیجیتال سان سان مدل ۲۰۰۳ نیز یکی از پرفروشترین محصولات این برند است که با ظاهر زیبا و ساده، کیفیت ساخت و دقت مناسب، یکی از بهترین گزینههای مناسب برای خرید ترازو دیجیتال خانگی به حساب میآید.

ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت

نکته قابل توجه که شاید مهمترین دلیل برای خرید ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleبه حساب بیاید قیمت این دستگاه است.

ترازو شیشه ای کمری

یکی دیگر از ترازوهای ارزان قیمت و با کیفیتی که قصد داریم آن را برای خرید ترازو دیجیتال به شما پیشنهاد دهیم ترازو دیجیتال افق مدل ۲۰۰۳D است.

میتوان گفت که امروزه دیگر به طور کامل ترازوهای دیجیتال جایگزین ترازوهای قدیمی آنالوگ عقربهای شده و تقریبا همه افراد برای اندازه گیری وزن خود از ترازوهای دقیقتر دیجیتال استفاده میکنند.

قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال

اکثر ترازوها به شکل مربعی طراحی میشوند اما اگر قصد خرید ترازو دیجیتال با طرح دایرهای را دارید بهترین انتخاب برای شما ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل ۱۸۰ KG خواهد بود.

ترازو شیشه ای دیجی کالا

ترازو دیجیتال سان سان مدل ۲۰۰۳ قادر است تا وزن ۱۸۰ کیلوگرم را اندازه گیری کرده و علاوه بر کیلوگرم امکان تنظیم بر روی واحد پوند را نیز دارد.

دقت ترازوها معمولا با واحد گرم بیان می­ شود که این مقدار میزان انحراف از عدد واقعی وزن شما است.

دقت ترازو در واقع میزان انحراف از عدد واقعی وزن شما را نشان داده و معمولاً با واحد گرم بیان می شود.

در واقع میتوان گفت ترازوهای دیجیتالی به علت دوام بیشتر، دقت و کیفیت بالاتر نسب به نوع عقربهای، بهتر بوده و طرفداران بیشتری نیز دارد.

ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال

دقت این دستگاه در اندازه گیری حداقل 100 گرم و حداکثر وزن 180کیلوگرم می باشد. برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد.

تحمل وزن: ترازوهای دیجیتال قادرند حداقل ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند که برای وزن کشی اعضای خانواده کفایت میکند.

ترازو شیشه ای یونیک

ترازوی هوشمند شیائومی با ابعاد ۲۸×۲۸×۲,۲ سانتیمتر میتواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. ضخامت صفحه شیشه ای این ترازو در حدود 6 میلی متر بوده و مقاومت بسیار بالایی در برابر شکستن دارد و وزن زیادی را تحمل می کند.

تعمیر ترازو شیشه ای

با داشتن این قابلیت اگر وزن شما بیش از تحمل وزن ترازو باشد، ترازو با نشان دادن یک پیام شما را آگاه می­ کند.

ترازوی شیشه ای همیلتون

عزیزان ترازویی را خریداری کنید که واحدهای اندازه گیری دیگر هم علاوه بر کیلوگرم داشته باشد، مانند: پوند و… به این صورت که در صورت قرار گرفتن بر روی وزنه ترازو وزن شما را اعلام می کند و به این ترتیب دیگر لازم نیست سر خود را تکان دهید و وزن شما دقیق تر اندازه گیری می ­شود.

برخی از ترازوهای دیجیتال توانایی این را دارند که به کامپیوتر متصل شوند در این صورت شما می ­توانید اطلاعات ذخیره شده را به نرم افزارهای مربوطه منتقل کنید تا اطلاعات مورد آنالیز قرار بگیرند.

برخی از ترازوها این توانایی را دارند که وزن شما را اعلام کنند. قابلیت دیگری که ممکن است در برخی از ترازوهای دیجیتال یافت شود داشتن حافظه است.

از دیگر ویژگیهای این ترازوی دیجیتال میتوان به قابلیت نمایش وزن به دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیمقلم و قابلیت خاموشی خودکار اشاره کرد.

شیشه ترازو شکسته

دیجیتال با داشتن نمایشگر وزن ، قیمت واحد ، قیمت کل روند توزین را برای مشتری واضح نموده و از صحیح بودن فروش آگاه می نماید و این خود امر حائز اهمیت می باشد که در ترازو ساده این موضوع رعایت نمی گردد .

از قابلیتهای دیگر این ترازو دیجیتال میتوان به نشانگر بار بیش از حد، نشانگر اندازهگیری اشتباه، نشانگر اتمام باتری و نمایش وزن در سه واحد کیلوگرم، پوند و استون اشاره کرد.

حداکثر وزن قابلتحمل این دستگاه 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازهگیری میکند. سیستم خاموشی خودکار نیز در این ترازو به کار برده شده است و دقت آن برابر با ۱۰۰ گرم است.

ترازو دیجیتال افق مدل ۲۰۰۳D قابلیت اندازه گیری تا ۱۵۰ کیلوگرم را داشته و میزان خطا آن در اندازه گیری تنها ۵۰ گرم بوده که این میزان خطا کم در نوع خود جالب است.

ترازو صفحه شیشه ای

معمولا ترازوهای هوشمند که قابلیت اتصال به اپلیکیشن اختصاصی خود را دارند بیش از یک میلیون تومان قیمت دارند اما قیمت ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleدر زمان نگارش این مطلب کمتر از ۵۰۰ هزار تومان است.

برخی از ترازوها توانایی این را دارند که این شاخص را نمایش دهند. درنتیجه بدون نگرانی از آسیبدیدگی صفحه ی آن ، ظروف را همراه با مواد غذایی روی این صفحه قرار دهید.وزن کردن مواد داخل ظروف جداگانه مانع از کثیف شدن یا لک شدن صفحهی رویی ترازو میشود.

این ترازو از نظر قیمت در دسته ارزان قیمتترین ترازوهای دیجیتال بازار ایران قرار میگیرد که ترکیب این مسئله با کیفیت آن، ترازو دیجتال کمری فیت مدل B Wave را به یکی از پر فروشترین و محبوبترین ترازوهای بازار تبدیل کرده است.

همچنین ترازوهایی در بازار یافت می­ شوند که توانایی اتصال به گوشی های همراه از طریق بلوتوث را داشته و شما می­ توانید با اتصال گوشی همراه خود به ترازو اطلاعات ذخیره شده در آن را به گوشی همراه خود منتقل کنید.

ترازویی را خریداری نمایید که قابلیت ذخیره حافظه داشته باشد و وزنهای مختلف شما را در حافظهی خود ذخیره کند تا هربار که وزن گیری میکنید؛ از وزنهای قبلی خود مطلع شوید.

همانطور که از نام ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل مدل ۱۸۰ KG پیداست، این دستگاه قابلیت این را دارد تا ۱۸۰ کیلوگرم را اندازهگیری کرده و به لطف دقت ۱۰۰ گرمی، وزن نمایش داده شده از دقت بالایی برخوردار خواهد بود.

اگر هدف شما خرید ترازو دیجیتالی است که در ازای پرداخت هزینه نه چندان زیاد قابلیتهایی فراتر از فقط اندازهگیری وزن را ارائه کند، بهترین انتخاب ترازو دیجیتال کیو وای اچ مدل smart scaleخواهد بود.

اندازه گیری روزانه وزن یکی از سادهترین راهها برای نظارت بر میزان سلامتی است که با خرید یک ترازو خانگی امکان پذیر خواهد بود.

این محصول مناسب برای کاربری خانگی میباشد. این محصول با نام ترازو رومیزی یا کاسه ای هم شناخته می شود.

ترازوهای دیجیتال معمولا با داشتن یک منبع تغذیه مثل باطری و یا با اتصال به برق راه اندازی می­ شوند.

با داشتن این پارامتر ترازو می ­تواند میزان چربی بدن، توده عضلانی، توده استخوانی، درصد آب بدن، کالری مورد نیاز بدن، دمای بدن و فشار خون شما را اندازه گیری کند.

به عنوان مثال میزان چربی، درصد ماهیچه و شاخص BMI (کمبود وزن، اضافه وزن و وزن ایدهآل با توجه به قد) را به شما نشان میدهد.

در این صورت شما می ­توانید از شاخص توده بدنی خود آگاه شده و راحت تر به هدف خود برسید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که روزانه وزن خود را پیگیری می کنید و به زیبایی اندام خود بسیار اهمیت می دهید بهتر است تا بهترین مدل تراوزهای وزن کشی دیجتالی موجود در بازار را بشناسید ، البته امروزه انواع ترازوی های دیجیتال مختلفی برای وزن کشی وجود دارند و قابلیت هایی چون شاخص توده بدنی ، مقدار آب بدن ، چربی بدن و …

ترازو دیجیتال پرسنال شیشه ای در ۲ طرح دایره و مربع می باشد و برای تشخیص وزن افراد و کنترل تناسب اندام و مدیریت رژیم و سلامت شخصی مناسب است.

این نوع از ترازوهای خانگی دارای انواع رنگ و طرح های مختلف می باشند که در بازار ها می توانید آن ها را مشاهده کنید و خریداری کنید.

برخی از ترازوهای موجود در بازار میزان کالری مصرفی در طول روز را به شما نشان میدهند، که این مورد دلیل بر دقت عمل بالایشان خواهد بود.

9 .اگر در نمایش خطا بود یا نتوانستید ترازو را به مدت طولانی روشن کنید، لطفا باتری را به مدت 3 دقیقه بیرون بیاورید، سپس آن را دوباره نصب کنید تا خطا رفع شود.

با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.

8 .اگر نتوانستید ترازو را روشن کنید، بررسی کنید که آیا باتری نصب شده، یا شارژ باتری کم است. استفاده از این ترازو بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان می دهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد.

اگر تجربه استفاده از هر کدام از مدلهای بالا را دارید میتوانید آن را در قسمت دیدگاهها با ما و سایر خوانندگان سایت در میان بگذارید.

که هر کدام خصوصیات منحصر به فردی دارند. اکثر ترازوهای دیجیتال این قابلیت را دارند که با لمس شما روشن شده و در صورت استفاده نکردن از آن سریع خاموش شوند.

ترازو ها فقط در مغازه ها استفاده نمیشود اما کاربرد زیاد آن در مغازه است و در مغازه بیشتر از سایر جاها مورد استفاده قرار میگیرد.ترازو ها با توجه به اندازه و مدلی که دارند کاربرد مختلفی نیز دارند برای مثال در باشگاه ها برای وزن کشی وغیره استفاده میشود.

در لیست زیر مدل های مختلف ترازو دیجیتال خانگی و حرفه ای در انواع جیبی ، گرمی و دستی با حساسیت بالا و اندازه گیری دقیق برای شما تهیه و گردآوری شده اند.

در این بین ترازوهای دیجیتالی به دلیل نشان دادن وزن دقیق بسیار پرطرفدار می باشد. با استفاده از ترازو وزن کشی پرسنال از وزن دقیق خود اطلاع پیدا خواهید کرد و میزان کالری مصرفی و ورزش روزانه خود را تنظیم کنید.

از دلایل دیگری که میتوانند شما را برای خرید ترازو دیجیتال کمری فیت مدل B Wave قانع کنند میتوان به اندازه گیری وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم و همچنین امکان اندازه گیری دمای محیط نیز اشاره کرد.

از جمله دیگر ویژگیهای این ترازو میتوان به شیشه نشکن ضخیم ۸ میلیمتری، امکان خاموشی خودکار و نمایش دمای محیط اشاره کرد.

در رابطه با مشخصات ترازو دیجیتالی مارک خوب سوالات زیادی از ما پرسیده می شود که در اینجا می خواهیم آنان را بررسی کنیم .

محصولات هایتک فوق العاده خوب هستن..ما این مدل ترازو رو خریدیم و خیلی راضی هستیم. این محصولات در سایت پرنس هوم، به نام محصولات صادراتی نام گذاری شده است.

حتی شواهد نشان میدهد که در چندین قرن پیشن نیز از ترازو های دست ساز خود برای وزن کردن اجناس و محصولات خود استفاده می کردند .

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ترازو وزن‌ کشی شیشه ای لطفا به بازدید از وب سایت ما.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیم

ایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.