خرید و قیمت پرشر گیج روغن

خرید و قیمت پرشر گیج روغن
گیج روغنی

اشکال این گونه فشار سنج ها این است که امکان آسیب صفحه فشار سنج وجود دارد که می تواند روی نتیجه و کیفیت اندازه گیری تاثیر منفی بگذارد. با استفاده از مانومتر مطمئن خواهید شد که هیچ نشتی و یا تغییرات فشاری وجود ندارد که بتواند بر روی عملیات سیستم هیدرولیک تاثیر بگذارد. اما گیج فشار روغنی به نحوی درزگیری شده که از بروز چگالش درون آن جلوگیری میشود و عدم نفوذ رطوبت به داخل گیج روغنی باعث میشود که بتواند در شرایط یخزدگی محافظت شده و عملکرد خود را داشته باشد. اما گیج فشار روغنی به نحوی درزگیری شده که از بروز چگالش درون آن جلوگیری میشود و عدم نفوذ رطوبت به داخل گیج باعث میشود که بتواند در شرایط یخزدگی محافظت شده و عملکرد خود را داشته باشد. همانگونه که قطعات لوله بوردون و قسمت حسگر با روغن پوشیده شده اند از خوردگی و اثرات رطوبتی محافظت می شوند. از نظر قیمت به دلیل استفاده از روغن های گیلیسیرین و سیلیکون که قیمتهای بالایی دارند معمولا گیج روغنی ویکا LOW از گیج فشار خشک گران تر می باشد. ولی گیج فشار روغنی به دلیل وجود روغن داخل محفظه، ارتعاشات و لرزش ها را تعدیل میکند به همین دلیل از دقت بسیار بیشتری برخوردار هستند.

همچنین جنس این رزوه اتصال می تواند از استیل یا برنج باشد که در هنگام خرید باید به سایز و جنس رزوه گیج نیز توجه داشته باشید. 7- بخش مرطوب گیج: بخشی است که با سیال در ارتباط است و باید از نوع استنلس استیل 316 باشد. لیست قیمت گیج فشار روغنی استیل 304 بوده و دارای اتصال برنجی سایز 1/4 اینچ می باشد . این گیج فشار روغنی باد تجهیزی مناسب برای نصب در خط لوله تحت فشار سیال است که دارای رنج اندازه گیری 0 تا 10 بار و صفحه نمایشگر عقربه ای 6 سانت است که بر حسب واحد های bar و psi درجه بندی شده است. این المان محرک به یک عقربه متصل شده است که بر روی یک صفحه مدرج نصب شده است. کولیس دیجیتال: که به آن کولیس رقمی نیز میگویند از یک صفحه دیجیتالی برای محاسبه فاصله و اندازهگیری تشکیلشده است و از دقت بسیار بالاتری نسبت به کولیس ورنیه برخوردار است. در محصولات شرکت ویکا از سنسور مکانیکی یا پرده دیافراگم استفاده شده که تغییر جریان سیال تبدیل به حرکت مکانیکی یا تبدیل به داده دیجیتالی شده و فشار اندازهگیری میشود. شرکت ویکا از لحاظ تولید تجهیزات دقیق و حساس یکی از محبوب ترین برند ها در بازار است.

کمترین دقت در این نوع کولیسها در حد یک صدم میلیمتر است.

این نوع گیج روغنی متداول ترین نوع فشارسنجی است که غالبا آن را در پروژه های صنعتی و تاسیساتی مورد استفاده قرار می دهند. همچنین در اطراف عقربه این فشار سنج یک سیال گرانرو وجود دارد که سبب شده لرزش های ایجاد شده در هنگام اندازه گیری فشار به کمترین حد برسد. کمترین دقت در این نوع کولیسها در حد یک صدم میلیمتر است. در واقع کولیسهای ساده و یا ورنیه، قطر داخلی، قطر خارجی و عمق و گام را با دقتی در حدود 0.02 میلیمتر اندازهگیری میکنند. محاسبه اندازه در کولیس عقربهای، نسب به مدل ساده آن راحت تر است. کولیس عقربهای و یا ساعتی: مانند کولیس ورنیه است با این تفاوت که در این نوع از یک عقربه برای نشان دادن اندازه فاصله نقاط استفاده شده است. در این نوع یک لوله به شکل C وجود داشته که یک سمت این لوله به سیال موردنظر و سمت دیگر آن آب بندی می گردد. واحد اندازهگیری در آن را به دیگر واحدها مانند اینچ، فوت و غیره میتوان تبدیل کرد. در این بخش به بررسی انواع کولیس ها میپردازیم. از این کولیس میتوان در مشخص کردن محدوده مورد نیاز برای برش و یا مقایسه فاصله بین دو نقطه در قسمتهای مختلف استفاده کرد.

شرکت روزمونت یک شرکت آمریکایی در تولید ابزارهای سنجش و اندازهگیری در زمینههای مختلف مانند دما و فشار و سطح است که در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده است. در این نوع کولیسها یک نوع کولیس تخصصی دیگری با نام کولیس داخل شیارسنج وجود دارد که برای اندازهگیری شیارهای داخلی یک لوله و یا حتی استوانه استفاده میشود. گیج فشار از دو بخش حسگر و نشانگر تشکیل شده است که تغییرات بر روی آنها نشانهای از وارد شدن فشار به آن است. از گیج عقربه ای جهت اندازه گیری میزان فشار بر آمده بر سطح نسبت به سطح مقطع استفاده می شود. گیج فشار روغنی 0 الی 6 بار FG با صفحه ی 6 سانتی متری روغنی جهت اندازه گیری فشار در خطوط آب ، خطوط پنوماتیک و سایر مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . گیلیسیرین و سیلیکون موجود در آن باعث شده تا لرزش عقربه های فشار سنج گرفته بشود و فشار سنج عدد دقیق تری را به ما نشان بدهد. ​This was generated ​wi᠎th the he lp of GSA Con​te​nt  G᠎ener᠎at᠎or Dem ov er᠎sion!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سیاست های مرگبار برای عابران پیاده!

یک کارشناس شهرسازی و ایمنی معتقد است برای کاهش تعداد عابران پیاده در تصادفات باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.