خرید و لیست قیمت کمپرسور بیتزر آلمان گروه صنعتی برادران حامی دوست

خرید و لیست قیمت کمپرسور بیتزر آلمان – گروه صنعتی برادران حامی دوست
کمپرسور بیتزر

روغن بیتزر B320SH برای کمپرسور های بیتزر که با مبرد R22 کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرد . بنابراین حتی در محیطهای صنعتی کوچک نیز میتوان از این نوع کمپرسور بیتزر ارائهشده استفاده کرد .

کمپرسور بیتزر

برای مشاهده قیمت کمپرسور بیتزر آلمان میتوانید بر روی نوع کمپرسور مورد نظر در قسمت بالا کلیک کنید. توصیه می شود برای خرید کمپرسور کامپکت بیتزر حدالامکان کمپرسور دست دوم خریداری نکنید و دقت کنید که کمپرسور تقلبی را به عنوان محصول وارداتی اشتباه نگیرید به همین منظور توصیه می شود با خرید از یک شرکت معتبر محصول خود را تضمین کنید .

با توجه به افزایش قابلیت اطمینان عملیاتی، توصیه می شود در رابطه با تغییر روغن، عیوب موجود در روغن و همچنین در فواصل منظم هنگام کار با دمای بالای دیسچارج و دمای روغن، سیل کمپرسور پیستونی بیتزر سلام سرما را بررسی کنید.

از دیگر مزایای این موتور بیتزر می توان به سازگاری آن با انواع مبردها مانند R22 ، R507a ، R407a و غیره اشاره نمود همچنین به دلیل طراحی سمی هرمتیک، این کمپرسور ها قابل تعمیر می باشد.

انواع کمپرسورهای بیتزر عبارتند از کمپرسور سیلندر پیستونی (رفتی برگشتی)، کمپرسور اسکرو و کمپرسور اسکرال که هر یک در ظرفیتهای متنوع و ساختارهای مختلف؛ طراحی و تولید میشوند. روغن مورد استفاده در کمپرسور کامپکت بیتزر و به طور کلی هر مدل کمپرسور از هر برندی طبق طراحی و متناسب با نوع مبرد مورد استفاده در آن کمپرسور می باشد .

کمپرسور اسکرو کامپکت بیتزر Bitzer در بازه های بالایی از دمای اواپراتور و کندانسور قابلیت استفاده دارد . سپس با توجه به بار برودتی که از سیستم قرار است گرفته شود با توجه به دمای اواپراتور و دمای کندانسور و نوع مبرد ، کمپرسور مورد نظر ار کاتالوگ انتخاب می شود .

انتخاب برند کمپرسور یکی از نکاتی است که باید به آن توجه شود. انتخاب کمپرسور اسکرو بیتزر در ابتدا با توجه به شرایط کاربری که چه مدل کمپرسوری انتخاب شود تعیین می شود . این مدل ار کمپرسور های بیتزر دارای لرزه گیر بوده که باعث لرزش بسیار کم و صدای پایین این کمپرسور شده است. Th᠎is was created wi​th t᠎he  he᠎lp of G᠎SA Conte nt Gene rato r ᠎DE MO!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دستگیری جاعلان اسناد در کازرون

ایسنا/پرس فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری ۹ جاعل اسناد در این شهرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.