خسارت 500 میلیون تومانی ناشی از ریزش تیر برق در مشهد


ایسنا/ خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: در پی حادثه شب گذشته در مشهد، یک دستگاه ترانس، دو تیر برق و لوازم جانبی روی تیر آسیب دید که مجموع خسارت آن 500 میلیون تومان برآورد شده است.

علیرضا کاشی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: حوالی ساعت 21 و 15 دقیقه شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سنگین با تیر برق در خیابان حرالمی 39 مشهد، راننده خودرو هنوز به حالت اولیه در نیامده است. شناسایی شد، تیر برق سقوط کرد. در این حادثه بر اثر بارندگی اخیر و برخورد به تیر برق، کرنش مکانیکی ایجاد می شود و در اثر اتصال سیم های برق به یکدیگر، تیر دوم تیر نیز سقوط می کند.

وی افزود: متأسفانه یک دستگاه ترانس به یکی از ستون ها متصل است که پس از سقوط منجر به قطع برق حدود 50 خانوار آن منطقه می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد بیان کرد: در پی این حادثه یک دستگاه ترانس، دو تیر برق و لوازم جانبی روی تیر آسیب دید که مجموع خسارت آن 500 میلیون تومان برآورد شده است.

کاشی بیان کرد: همکاران ما از شرکت توزیع نیروی برق مشهد به محض اطلاع از این مشکل در محل حادثه حضور یافته و اقدام به جمع آوری و تعمیر شبکه برق خواهند کرد. همچنین گروه حوادث شرکت برق مشهد برای آوردن مولد برق به منظور رفع مشکل برق مردم در محل حادثه حضور دارند و شبکه در حال تعمیر است.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه تا ساعت 23 ادامه داشت و تمام خانواده تا آن ساعت برق گرفته بودند.

انتهای پیام


soreces

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

“سلام فرمانده”؛ یک محصول فرهنگی منحصر به فرد / شایعه علیه مداح یک اثر نادرست است

ایسنا/ گیلان دادستان لنگرود با تکذیب شایعات منتشر شده در رسانه های معاند علیه ابوذر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.